Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "18.206.16.123" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Obrana | Průvodce nákupem | KUPLEVNE.com
777 336 481

Vítejte v průvodci nákupem

VÁŠ VÝBĚR:

2. KROK

VYBERTE ZBOŽÍ

Obranné spreje jsou nejčastější prostředky osobní obrany, lze je pořídit v několika variantách provedení a obsahů. V této kategorii naleznete pepřové, slzné, ale i akustické spreje a doplňky.

TIP

Pokud sháníte základní obranný prostředek účinný na větší než kontaktní vzdálenost (do 5m), jste na správném místě. Při výběru zvažte, zda potřebujete sprej pro každodenní sebeobranu, pro jistotu na chatu či pro jiné účely. Podle toho lze také vybrat potřebný sprej, kdy zejména pepřové spreje nabízí velkou variaci objemů. Při výběru si také dejte pozor na to, kam s sebou chcete daný sprej nosit, neboť mnohé země EU mají všechny kromě akustických zakázány. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k jednotlivým druhům obranných sprejů.

Teleskopické obušky a policejní tonfy jsou velmi účinné prostředky osobní obrany na kontaktní vzdálenost. V této kategorii naleznete kalené i nekalené teleskopické obušky, tonfy a doplňky.

TIP

Pokud sháníte obranný prostředek na kontaktní vzdálenosti, jste na správném místě. Obušky patří mezi nejpoužívanější prostředky obrany. Jejich velkou výhodou je jednak možnost účinně se bránit i proti noži, tyči nebo jinému předmětu s vyšší razancí. Obušky lze pořídit buď pevné nebo teleskopické. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k druhům obušků a doplňkům.

Elektrické paralyzéry jsou jedny z nejúčinnějších prostředků osobní obrany na kontaktní vzdálenost. V této kategorii naleznete řadu různých paralyzérů i v kombinaci s pepřovým sprejem a doplňky.

TIP

Pokud sháníte účinný obranný prostředek do uzavřených místností nebo na kontaktní vzdálenosti, jste na správném místě. Paralyzéry patří mezi nejúčinnější prostředky obrany a oproti jiným prostředkům nabízí řadu výhod. Lze je využívat proti zvěři i lidem, přičemž nezáleží, zda je útočník pod vlivem návykové látky či nikoliv. Paralyzéry jsou účinné dokonce přes tlusté oblečení a při jejich použití nehrozí, že byste byli sami zasaženi. Navíc je lze je využívat, dokud není zcela vybitá baterie. Některé výrobky kombinují výhody paralyzéru a pepřového spreje, takže je paralyzér účinný již od 2 metrů. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k paralyzérům a doplňkům.

Pouta jsou velmi užitečným obranným doplňkem pro zajištění útočníka do příjezdu policie. V této kategorii naleznete textilní jednorázová pouta, ale i klasická železná a doplňky.

TIP

Pokud pracujete v bezpečnostní agentuře nebo pravidelně procházíte nebezpečnými místy, jste na správném místě. Pouta Vám mohou značně usnadnit práci s útočníkem, neboť zabráníte riziku možného opětovného útoku a jeho úniku před příjezdem policie. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k poutům a doplňkům.

Z TÉTO KATEGORIE DOPORUČUJEME:

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Teleskopický obušek 18" kalený stříbrný je v tomto rozměru vhodný pro skryté nošení a ko ...

638 Kč 709 Kč

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Teleskopický obušek 21" černý v NEKALENÉM provedení, což není určené pro profesionální p ...

323 Kč 409 Kč

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Teleskopický obušek 16" stříbrný v NEKALENÉM provedení, což není určené pro profesionáln ...

311 Kč 379 Kč


Nedostupné

Obranný sprej pepřový Anti-Attack OC JET 40ml je sprejem s charakterem tekuté střely, tedy při stlačení v ...

80 Kč

Nedostupné

Obranný sprej pepřový Anti-Attack OC FOG 40ml je sprejem s charakterem mlhy, tedy při stlačení vystříkne ...

80 Kč

Nedostupné

Obranný sprej pepřový Anti-Attack OC JET 20ml je sprejem s charakterem tekuté střely, tedy při stlačení v ...

70 Kč


Nedostupné

Teleskopický obušek 21" kalený černý je nejoblíbenějším rozměrem a je určen pro profesionální použit ...

680 Kč

Nedostupné

Obranný sprej pepřový TW1000 OC Fog Man 40ml je sprejem s charakterem mlhy, tedy při stlačení vystříkne z ...

185 Kč

Nedostupné

Obranný sprej pepřový Nato Pepper Gel 50ml obsahuje látku oleoresin capsicum (OC). Tento sprej funguje na ...

75 Kč


Nedostupné

Obranný sprej slzný Anti-Attack 77000 CS FOG 40ml je sprejem s charakterem mlhy, tedy při stlačení vystří ...

70 Kč

Nedostupné

Podrobnosti: - Speciální nylonové pouta pro jedno použití - Rychlá a jednoduchá manipulace - Velmi odoln ...

55 Kč

Nedostupné

Obranný sprej pepřový Anti-Attack OC FOG 20ml je sprejem s charakterem mlhy, tedy při stlačení vystříkne ...

70 Kč

Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.