Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "18.206.16.123" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Obranné spreje | Průvodce nákupem | KUPLEVNE.com
777 336 481

Vítejte v průvodci nákupem

VÁŠ VÝBĚR:

3. KROK

VYBERTE PRODUKT

Pepřové spreje jsou nejčastější obranné spreje využívající technického pepře. Lze je pořídit v provedení mlha (FOG), tekutá střela (JET) či pěna (FOAM) popřípadě i s LED diodou.

TIP

Pokud sháníte základní obranný prostředek na větší než kontaktní vzdálenost (do 5m), který je jednak účinný i proti zvířatům, ale také nezanechává trvalé následky, jste na správném místě. Spreje s mlhou (FOG) vytvoří mlhu, takže s nimi není třeba přesně mířit, ale jsou náchylnější na vítr a proto nejsou tak účinné. Spreje s tekutou střelou (JET) vytvoří tlustý pramen, takže je s nimi třeba přesně mířit, ale jsou účinné a nepodléhají tolik větru. Spreje s pěnou (FOAM) vytvoří aktivní pěnu, která je velmi účinná a nepodléhá tolik větru jako spreje s mlhou a není s nimi nutno zcela přesně mířit. Velmi dobré jsou pro obranu také spreje, které oproti pouhému pepřovému obsahu, jsou vybaveny také LED diodou, která navíc útočníka oslňuje. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Slzné spreje jsou méně časté obranné spreje, které působí na oční sliznici, takže útoční slzí a není schopen dále pokračovat v útoku. Lze je pořídit v provedení mlha (FOG).

TIP

Pokud sháníte základní obranný prostředek na větší než kontaktní vzdálenost (do 5m), který není tolik invazivní a také nezanechává trvalé následky, jste na správném místě. Spreje s mlhou (FOG) vytvoří mlhu, takže s nimi není třeba přesně mířit, ale jsou náchylnější na vítr a proto nejsou tak účinné. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Zde můžete pořídit obranné akustické spreje a obranné označující spreje, ale také spreje s umělými slzami, které slouží jako rychlá pomoc při případném zásahu obrannou látkou.

TIP

Pokud máte specifické požadavky na sprej nebo sháníte rychlou pomoc při případném zasažení obrannou látkou, jste na správném místě. Akustické spreje jsou založené na principu tvorby vysokofrekvenčního zvuku směrem k útočníkovi, který je jednak bez přikrytí uší prakticky nesnesitelný. Označující spreje využívají barvícího gelu k označení útočníka, což může následně pomoci při jeho identifikaci. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

V této kategorii nabízíme několik doplňků pro obranné spreje. Zejména zde můžete pořídit náhradní náplně k některým provedením sprejů.

TIP

Pokud sháníte náhradní náplně pro obranné spreje bez nutnosti kupovat celý nový sprej, jste zde na správném místě. Pokud ale máte zájem o pouzdra nebo další příslušenství, naleznete je v hlavní kategorii Příslušenství. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Z TÉTO KATEGORIE DOPORUČUJEME:

Nedostupné

Obranný sprej pepřový Anti-Attack OC JET 40ml je sprejem s charakterem tekuté střely, tedy při stlačení v ...

80 Kč

Nedostupné

Obranný sprej pepřový Anti-Attack OC FOG 40ml je sprejem s charakterem mlhy, tedy při stlačení vystříkne ...

80 Kč

Nedostupné

Obranný sprej pepřový Anti-Attack OC JET 20ml je sprejem s charakterem tekuté střely, tedy při stlačení v ...

70 Kč


Nedostupné

Obranný sprej pepřový TW1000 OC Fog Man 40ml je sprejem s charakterem mlhy, tedy při stlačení vystříkne z ...

185 Kč

Nedostupné

Obranný sprej pepřový Nato Pepper Gel 50ml obsahuje látku oleoresin capsicum (OC). Tento sprej funguje na ...

75 Kč

Nedostupné

Obranný sprej slzný Anti-Attack 77000 CS FOG 40ml je sprejem s charakterem mlhy, tedy při stlačení vystří ...

70 Kč


Nedostupné

Obranný sprej pepřový Anti-Attack OC FOG 20ml je sprejem s charakterem mlhy, tedy při stlačení vystříkne ...

70 Kč

Nedostupné

Obranný sprej pepřový TW1000 OC Jet Man 40ml je sprejem s charakterem tekuté střely, tedy při stlačení vy ...

210 Kč

Nedostupné

Výprodej! Obranný sprej akustický TW1000 Alarm 15ml je sprejem, který jako formu obrany využívá 110dB z ...

164 Kč 200 Kč


Nedostupné

Obranný sprej pepřový TW1000 OC Fog Lady 15ml je sprejem s charakterem mlhy, tedy při stlačení vystříkne ...

155 Kč

Nedostupné

Obranný sprej pepřový TW1000 OC Jet Standard 63ml je sprejem s charakterem tekuté střely, tedy při stlače ...

260 Kč

Nedostupné

Výprodej! Obranný sprej pepřový TW1000 OC Fog Lady 20ml je sprejem s charakterem mlhy, tedy při stlačen ...

143 Kč 170 Kč

Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.