Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "18.206.16.123" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Pouzdra na zbraně | Průvodce nákupem | KUPLEVNE.com
777 336 481

Vítejte v průvodci nákupem

3. KROK

VYBERTE PRODUKT

Opasková pouzdra jsou základní druh pouzder a používají se prakticky nejčastěji díky jednoduchému upevnění a nízké ceně. V této kategorii naleznete vnější i vnitřní, oboustranná i boční pouzdra.

TIP

Pokud sháníte základní pouzdro pro denní nošení zbraně, jste na správném místě. Opasková pouzdra se dělí na tři základní druhy. Jednak jsou to klasická vnější oboustranná opasková pouzdra, která může použít jak pravák, tak levák, dále to jsou vnější boční opasková pouzdra, která jsou vždy použitelná pouze pro praváka nebo leváka, ale samozřejmě lze objednat obě varianty. Jako poslední varianta jsou vnitřní opasková pouzdra, která se oproti vnějším pouzdrům vkládají dovnitř kalhot a kvůli tomu se vyrábí vždy také pouze pro praváky nebo leváky. Pouzdro vždy vybírejte tak, aby odpovídalo velikosti Vaší zbraně. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Podpažní pouzdra jsou druhá nejpoužívanější pouzdra, protože neomezují při sezení a zbraň lze schovat pod bundu. V této kategorii naleznete vertikální, horizontální i kombinovaná pouzdra.

TIP

Pokud sháníte pouzdro a opaskové Vám nevyhovuje, jste na správném místě. Podpažní pouzdra se dělí na dva základní druhy podle stylu upevnění zbraně na horizontální, kde hlaveň směřuje za záda, a vertikální, kde hlaveň směřuje k podlaze. Podpažní pouzdra lze také koupit jako kombinovaná, která navíc umožňují demontování pouzdra z podpažních šlí a jeho užití jako opaskového pouzdra. Všechna podpažní pouzdra jsou vždy dělána pouze jako pravá nebo levá. Pouzdro vždy vybírejte tak, aby odpovídalo velikosti Vaší zbraně. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Taktická pouzdra jsou profesionální pouzdra pro speciální uložení a rychlé tasení zbraně. V této kategorii naleznete několik taktických pouzder pro pistole.

TIP

Pokud sháníte profesionální pouzdro, jste na správném místě. Oproti běžným pouzdrům jsou tato pouzdra vždy osazena pryžovou vložkou pro konkrétní typ zbraně. Taktická pouzdra jsou oproti služebním navíc vybavena i taktickým úchytem. Pouzdro vždy vybírejte tak, aby odpovídalo velikosti Vaší zbraně. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Služební pouzdra jsou profesionální pouzdra pro speciální uložení a rychlé tasení zbraně. V této kategorii naleznete několik služebních pouzder pro pistole.

TIP

Pokud sháníte profesionální pouzdro, jste na správném místě. Oproti běžným pouzdrům jsou tato pouzdra vždy osazena pryžovou vložkou pro konkrétní typ zbraně. Pouzdro vždy vybírejte tak, aby odpovídalo velikosti Vaší zbraně. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Přepravní pouzdra na pistole jsou velmi vhodným doplňkem umožňujícím správné a bezpečné uložení zbraně. V této kategorii naleznete textilní pouzdra i plastové kufříky.

TIP

Pokud chcete svou pistoli nebo revolver bezpečně uložit, jste na správném místě. Zbraň by měla být uložena jednak v suchu a hlavně bezpečně. Koupí kufříku jednak chráníte svou zbraň před korozí, ale také před manuálním poškozením a případnou nechtěnou manipulací cizími osobami nebo dětmi. Oproti kufříku sice textilní pouzdra nenabízí tak bezpečné uložení, ale za to jsou skladnější. Při výběru pouzdra také vždy myslete na velikost Vaší zbraně. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Přepravní pouzdra na pušky jsou velmi vhodným doplňkem umožňujícím správné a bezpečné uložení zbraně. V této kategorii naleznete textilní pouzdra i plastové kufry se zámkem či bez něj.

TIP

Pokud chcete svou pušku bezpečně uložit, jste na správném místě. Zbraně by měly být uloženy jednak v suchu, vzduchovky s dřevěnou pažbou by se neměly o nic pažbou opírat, ale hlavně by všechny měly být uloženy bezpečně. Koupí kufru jednak chráníte svou zbraň před korozí, ale také před manuálním poškozením a případnou nechtěnou manipulací cizími osobami nebo dětmi. Oproti kufru sice textilní pouzdra nenabízí tak bezpečné uložení, ale za to jsou značně skladnější. Při výběru pouzdra také vždy myslete na velikost Vaší zbraně. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Z TÉTO KATEGORIE DOPORUČUJEME:

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Opaskové pouzdro DASTA 202-5 oboustranné s dvěma poutky je určeno pro zbraně s velkým rámem t ...

238 Kč 290 Kč

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Opaskové pouzdro DASTA 266 tvarované jednostranné pro revolvery 4" s dvojitým nastavitel ...

274 Kč 330 Kč

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Opaskové pouzdro tvarované DASTA 209 pro revolvery 2,5" 3" 6-ti rané. ...

274 Kč 330 Kč


AKCE
Nedostupné

Výprodej! Opaskové pouzdro DASTA 201-1 oboustranné s dvěma poutky je určeno pro zbraně s malým rámem ty ...

209 Kč 240 Kč

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Opaskové pouzdro boční DASTA 204-2/S s ocelovým klipsem je určeno pro zbraně se středním ráme ...

255 Kč 300 Kč

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Opaskové pouzdro boční DASTA 204-1 s průvlekem je určeno pro zbraně se středním rámem typu ČZ ...

230 Kč 280 Kč


AKCE
Nedostupné

Výprodej! Vnitřní pouzdro DASTA 213-3 s ocelovou sponou pro skryté nošení zbraně je určeno pro revolver ...

216 Kč 260 Kč

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Opaskové pouzdro DASTA 202-4 oboustranné s dvěma poutky je určeno pro revolvery s K/L rámem a ...

255 Kč 290 Kč

Nedostupné

Opaskové pouzdro DASTA 201-4 oboustranné s dvěma poutky je určeno pro zbraně s velkým rámem typu ČZ 75/85 ...

260 Kč


Nedostupné

Vnitřní pouzdro DASTA 211-2 s ocelovou sponou pro skryté nošení zbraně je určeno pro pistole CZ 82/83, Ma ...

260 Kč

Nedostupné

Výprodej! Opaskové pouzdro DASTA 202-2 oboustranné s dvěma poutky je určeno pro zbraně se středním ráme ...

252 Kč 290 Kč

Nedostupné

Opaskové pouzdro na sprej DASTA 259-B/SZ o délce 105mm a 33mm průměrem. Jedná se o univerzální hranaté po ...

130 Kč

Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.