Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "3.228.24.192" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Airsoft | Průvodce nákupem | KUPLEVNE.com
777 336 481

Vítejte v průvodci nákupem

VÁŠ VÝBĚR:

2. KROK

VYBERTE ZBOŽÍ

Airsoftové pistole jsou jedny ze základních zbraní, které jsou využívány při hře alespoň jako záložní zbraně. V této kategorii naleznete elektrické pistole (AEG) i pistole na CO2.

TIP

Pokud sháníte záložní zbraň na airsoft, jste na správném místě. Základně se pistole dělí podle principu střelby, na němž jsou zbraně postavené. Jedná se tak o zbraně na elektrické baterie, dále zbraně na CO2 bombičky, ale také zbraně manuální na pružinu. V naší nabídce máme produkty pro začátečníky či poloprofesionální střelce. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k jednotlivým druhům pistolí.

Airsoftové samopaly jsou základní zbraně, které jsou využívány při hře vždy jako hlavní zbraně. V této kategorii naleznete elektrické samopaly (AEG) i samopaly na CO2.

TIP

Pokud sháníte primární zbraň na airsoft, jste na správném místě. Základně se samopaly dělí podle principu střelby, na němž jsou zbraně postavené. Jedná se tak o zbraně na elektrické baterie, dále zbraně na CO2 bombičky, ale také zbraně manuální na pružinu. V naší nabídce máme produkty pro začátečníky či poloprofesionální střelce. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k jednotlivým druhům samopalů.

Airsoftové odstřelovací pušky jsou základní zbraně pro boj na dálku nebo krytí týmu a jsou vyráběny jako manuální na pružinu, díky čemuž mají vysokou razanci a dostřelí na větší vzdálenosti.

TIP

Pokud sháníte zbraň na střelbu na velké vzdálenosti, jste na správném místě. Odstřelovací pušky jsou vyráběny výhradně jako manuální na pružinu, což neumožňuje rychlou střelbu, ale za to jsou velmi razantní, a s využitím těžkých kuliček dostřelí i na větší vzdálenosti. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Airsoftové brokovnice jsou zábavnými manuálními zbraněmi pro nadšence klasického pumpovacího natahování u brokovnic, díky čemuž působí velmi realisticky.

TIP

Pokud sháníte airsoftovou zbraň pro radost ze střelby, která je způsobem nátahu střelby velmi realistická, jste na správném místě. Brokovnice jsou velmi zábavnými zbraněmi vhodnými pro začátečníky i pokročilé střelce. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Kuličky jsou 6mm plastové náboje pro airsoftové zbraně vyráběné v několika hmotnostních provedeních od 0,12g. V této kategorii naleznete kuličky s hmotností do 0,30g.

TIP

Pokud sháníte náboje k airsftovým zbraním, jste na správném místě. Kuličky se základně rozdělují podle hmotnosti, kdy 0,12g-0,20g jsou doporučeny pro slabší zbraně kolem 0,08J, kdežto kuličky do 0,30g se doporučují pro většinu zbraní. Při výběru střeliva se zaměřte zejména na energii Vaší zbraně, ale také na to, kde chcete kuličky používat, neboť lze koupit jak bílé, tak i černé. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Náhradní zásobníky pro airsoftové pistole i pušky jsou vhodné zejména díky možnosti jeho rychlé výměny, a tedy delší střelby bez nutnosti nabíjení původního.

TIP

Pokud sháníte náhradní zásobník k airsoftovým zbraním, jste na správném místě. V případě, že zvažujete pořízení náhradního zásobníku, nezapomeňte zvážit i pořízení pouzdra s možností náhradní zásobník do něj umístit. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

V této kategorii nabízíme několik doplňků pro airsoftové zbraně. V této kategorii naleznete zejména ochranné brýle, CO2 bombičky, baterie či nabíječky.

TIP

Pokud sháníte CO2 bombičky, baterie, nabíječky nebo ochranné brýle, jste zde na správném místě. Ovšem pokud máte zájem o klasická pouzdra, kolimátory či puškohledy nebo další příslušenství, naleznete je v hlavní kategorii Příslušenství. Nezapomínejte, že vzhledem k tomu, že se airsoftové zbraně využívají převážně k týmovým hrám, kdy po sobě jednotlivci střílí, je důležité myslet i na ochranné pomůcky, zejména brýle, aby nedošlo ke zbytečným ublížením na zdraví. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k jednotlivým druhům doplňků.

Z TÉTO KATEGORIE DOPORUČUJEME:

Nedostupné

Bombička CO2 12g 1ks je určena pro airsoftové a vzuchové zbraně na CO2. Počet výstřelů závisí na typu zrb ...

15 Kč

Nedostupné

Bombička CO2 12g olejová 1ks Walther je určena pro airsoftové a vzuchové zbraně na CO2. V bombičce je obs ...

75 Kč

Nedostupné

Kuličky Combat Zone BB6mm do airsoftových zbraní. Technické parametry: - váha: 0,20g - barva: bílá - v ...

140 Kč


Nedostupné

Kuličky BB 6mm 0,12g 5000ks Combat Zone červené do airsoftových zbraní. Technické parametry: - hmotnos ...

190 Kč

Nedostupné

Manuální airsoftová pistole Walther P22 černá ASG je pružinová replika sportovní pistole P22 s jedinečným ...

380 Kč

Nedostupné

Manuální airsoftový sniper Heckler & Koch G36 Sniper je replikou samopalu H&K G36, který využívaj ...

1350 Kč


Nedostupné

Kuličky BB 6mm 0,12g 5000ks Combat Zone žluté do airsoftových zbraní. Technické parametry: - hmotnost: ...

190 Kč

Nedostupné

Výprodej! Kuličky BB 6mm 0,12g 800ks Combat Zone bílé do airsoftových zbraní. Parametry: - hmotnost: ...

38 Kč 45 Kč

Nedostupné

Kuličky Elite Force BB6mm do airsoftových zbraní. Obrázek je ilustrativní. Technické parametry: - váh ...

220 Kč


Nedostupné

Výprodej! Elektrická airsoftová pistole Beretta M92 FS AEG je replikou pistole Beretta M92 FS z tvrzené ...

799 Kč

Nedostupné

Elektrický airsoftový samopal Heckler&Koch Mini MP5 A5 Kidz v provedení Dual Power - dva režimy střel ...

870 Kč

Nedostupné

Manuální airsoftová pistole Walther PPQ ASG je velmi propracovaná replika pistole Walther PPQ s origináln ...

550 Kč

Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.