Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "35.175.191.150" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Náboje pro plynové zbraně | Průvodce nákupem | KUPLEVNE.com
777 336 481

Vítejte v průvodci nákupem

VÁŠ VÝBĚR:

3. KROK

VYBERTE PRODUKT

Náboje pro plynové zbraně v kalibru 6mm lze pořídit pouze startovací, které se vyrábí ve dvou variantách SHORT a LONG (s větším obsahem střelného prachu).

TIP

Pokud sháníte startovací neboli poplašné náboje v kalibru 6mm jste zde na správném místě. Náboje lze pořídit ve dvou variantách, kdy náboje LONG mají díky vyššímu obsahu střelného prachu vyšší hlukový efekt, ale také jsou delší, a proto nejdou ve většině případů využít u pistolí. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Náboje pro plynové zbraně v kalibru 8mm lze pořídit buď startovací (poplašné) nebo obrané s účinými látkami CS, PV a PVS či se světelnými efekty Flash Defence.

TIP

Pokud sháníte náboje pro plynové pistole kalibru 8mm jste zde na správném místě. Pro obranu jsou využívány pepřové náboje (PV, PV-S), které dráždí útočníkovi oči a dýchací cesty, či nervově paralytické náboje (CS), které způsobují útočníkovi tzv. okno. Dále máme v nabídce náboje se světelným efektem (Flash Defence), které vytvoří plamen po výstřelu ze zbraně. Náboje Flash Defence jsou vhodné zejména za snížené viditelnosti, kdy mohou útočníka více odradit. Náboje PV či PV-S jsou univerzálně použitelné, a to i proti zvířatům, nicméně na některé narkomany nemusí působit. Náboje CS působí i proti narkomanům, ale na druhou stranu ne proti zvířatům. Proto doporučuje pořídit jak náboje PV či PV-S, tak CS a do zbraně je dát střídavě. Navíc zde lze pořídit klasické startovací (poplašné) náboje. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Náboje pro plynové zbraně v kalibru 9mm lze pořídit buď startovací (poplašné) nebo obrané s účinými látkami CS, PV a PVS či se světelnými efekty Flash Defence, popřípadě jejich kombinace.

TIP

Pokud sháníte náboje pro plynové pistole a revolvery kalibru 9mm jste zde na správném místě. Pro obranu jsou využívány pepřové náboje (PV, PV-S), které dráždí útočníkovi oči a dýchací cesty, či nervově paralytické náboje (CS), které způsobují útočníkovi tzv. okno. Dále máme v nabídce náboje se světelným efektem (Flash Defence), které vytvoří plamen po výstřelu ze zbraně, popřípadě kombinaci pepřových a světelných nábojů, neboli náboje Pepper-Flash. Náboje Flash Defence jsou vhodné zejména za snížené viditelnosti, kdy mohou útočníka více odradit. Náboje PV či PV-S jsou univerzálně použitelné, a to i proti zvířatům, nicméně na některé narkomany nemusí působit. Náboje CS působí i proti narkomanům, ale na druhou stranu ne proti zvířatům. Proto doporučuje pořídit jak náboje PV či PV-S, tak CS a do zbraně je dát střídavě. Navíc zde lze pořídit klasické startovací (poplašné) náboje nebo startovací náboje s černým prachem pro western. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Z TÉTO KATEGORIE DOPORUČUJEME:

AKCE
Nedostupné

Plynové náboje CS 9mm revolver 10ks s dráždivou látkou pro osobní obranu. V náboji je obsažen nervově-par ...

187 Kč 220 Kč

AKCE
Nedostupné

Plynové náboje PV-S 9mm revolver 10ks Supra Pepper obsahují 45mg Nonivamidu - technického pepře v jedné n ...

234 Kč 260 Kč

Nedostupné

Plynové náboje CS 9mm pistole 10ks s dráždivou látkou pro osobní obranu. V náboji je obsažen nervově-para ...

220 Kč


Nedostupné

Plynové náboje PV-S 9mm pistole 10ks Supra Pepper obsahují 45mg Nonivamidu - technického pepře v jedné ná ...

260 Kč

Nedostupné

Startovací náboje 9mm pistole 50ks Sellier&Bellot české výroby jsou určeny k vytvoření hluku a na vys ...

270 Kč

Nedostupné

Flash Defence náboje 9mm pistole 10ks je obranným pistolovým nábojem s akustickým a světelným efektem vyt ...

155 Kč


Nedostupné

Startovací náboje Y.A.S. 50ks pistole cal. 9mm jsou určeny k vytvoření hluku a na vystřelování světlic. ...

240 Kč

Nedostupné

Startovací náboje 9mm pistole 50ks jsou určeny k vytvoření hluku a na vystřelování světlic. Při výběru ...

310 Kč

Nedostupné

Startovací náboje 9mm pistole 50ks Perfecta Titan od firmy Umarex jsou určeny k vytvoření hluku a na vyst ...

240 Kč


Nedostupné

Startovací náboje 6mm Short pistole 100ks jsou akustickými - slepými náboji Short. ...

120 Kč

Nedostupné

Startovací náboje 9mm pistole 50ks Victory jsou určeny pro plynové pistole ráže 9mm k vytvoření hluku či ...

247 Kč 290 Kč

Nedostupné

Startovací náboje 9mm revolver 50ks Sellier&Bellot české výroby jsou určeny k vytvoření hluku a na vy ...

310 Kč

Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.