Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "18.206.16.123" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Diabolky a broky | Průvodce nákupem | KUPLEVNE.com
777 336 481

Vítejte v průvodci nákupem

VÁŠ VÝBĚR:

3. KROK

VYBERTE PRODUKT

Diabolky kalibru 4,5mm jsou střelivo pro vzduchové pistole a pušky. V této kategorii lze pořídit diabolky s různými tvary hlavičky, kdy každé jsou vhodné pro jiný účel.

TIP

Pokud sháníte střelivo pro vzduchovky kalibru 4,5mm, jste zde na správném místě. Diabolky v tomto kalibru jsou díky svému průměru lehčí než diabolky kalibru 5,5mm nebo 6,35mm, takže dosahují vyšší úsťové rychlosti, ale přenáší méně energie. Diabolky s plochou hlavičkou jsou vhodné zejména pro terčovou střelbu, neboť zanechávají přesné kolečko v terči, ovšem kvůli plochému tvaru rychle ztrácí energii. Diabolky s kulatou hlavičkou jsou univerzálně použitelné a díky tvaru hlavičky ztrácejí méně energie. Diabolky se špičatou hlavičkou díky svému tvaru ztrácí nejméně energie při letu a pronikají nejhlouběji do cíle. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Diabolky kalibru 5,5mm jsou střelivo pro vzduchové pistole a pušky. V této kategorii lze pořídit diabolky s různými tvary hlavičky, kdy každé jsou vhodné pro jiný účel.

TIP

Pokud sháníte střelivo pro vzduchovky kalibru 5,5mm, jste zde na správném místě. Diabolky v tomto kalibru jsou díky svému průměru těžší než diabolky kalibru 4,5mm, takže dosahují nižší úsťové rychlosti, ale přenáší více energie. Diabolky s plochou hlavičkou jsou vhodné zejména pro terčovou střelbu, neboť zanechávají přesné kolečko v terči, ovšem kvůli plochému tvaru rychle ztrácí energii. Diabolky s kulatou hlavičkou jsou univerzálně použitelné a díky tvaru hlavičky ztrácejí méně energie. Diabolky se špičatou hlavičkou díky svému tvaru ztrácí nejméně energie při letu, tím pádem pronikají nejhlouběji do cíle. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Diabolky kalibru 6,35 jsou střelivo pro vzduchové pušky. V této kategorii lze pořídit diabolky tvyrované různými hlavičkami, kdy každé jsou vhodné pro jiný účel.

TIP

Pokud sháníte střelivo pro vzduchovky kalibru 6,35mm, jste zde na správném místě. Diabolky s plochou hlavičkou jsou vhodné zejména pro terčovou střelbu, neboť zanechávají přesné kolečko v terči, ovšem kvůli plochému tvaru rychle ztrácí energii. Diabolky s kulatou hlavičkou jsou univerzálně použitelné a díky tvaru hlavičky ztrácejí méně energie. Diabolky se špičatou hlavičkou díky svému tvaru ztrácí nejméně energie při letu a pronikají nejhlouběji do cíle. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Broky jsou olověné nebo ocelové střelivo v kalibrech 4,46mm až 4,5mm pro vzduchovky a vzduchové pistole určené zejména pro zábavní střelbu, ale i lov drobných škůdců.

TIP

Pokud sháníte destrukční střelivo pro vzduchovky, jste na správném místě. Oproti diabolkám nejsou sice broky tak přesné, ale svou hmotnostní dosahují vyšší dopadové energie, takže působí na cíl destrukčně. V případě, že máte zájem střílet ocelovými broky, musíte vždy vybrat zbraň bez drážkované hlavně, neboť ocelové broky by drážku poškodily. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Z TÉTO KATEGORIE DOPORUČUJEME:

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Podrobnosti: - speciální průrazné střelivo určené pro loveckou střelbu - bez olova - hmotnos ...

176 Kč 200 Kč

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Podrobnosti: - produkt světové kvality - jediné diabolo, které je jednotlivě kontolováno a ...

187 Kč 220 Kč

Nedostupné

Podrobnosti: - velmi populární české diabolky ráže 4,5mm - baleny v plechové krabičce, která obsahuje 50 ...

85 Kč


Nedostupné

Ocelové broky BB 4,46mm 1500ks jsou určeny pro vybrané modely vzduchových pistolí Umarex. Ocelové broky l ...

130 Kč

Nedostupné

Podrobnosti: - maximální expanze a maximální devastace cíle - plechová krabička - hmotnost 0,5g - balení ...

55 Kč

Nedostupné

Podrobnosti: - olověné broky cal. 4,5mm - balení 300ks - česká výroba Olověné broky nejsou vhodné pro V ...

45 Kč


Nedostupné

Podrobnosti: - velmi přesné diabolky vyráběné lisováním. - pro svou vysokou hmotnost vhodné pro střelbu ...

165 Kč

Nedostupné

Podrobnosti: - maximální předání energie, doporučeno pro lov škůdců - hmotnost 0,48g - balení 500ks - ca ...

130 Kč

Nedostupné

Výprodej! Podrobnosti: - maximální precize, doporučeno pro terčovou střelbu - hmotnost 0,48g - bale ...

100 Kč 105 Kč


Nedostupné

Výprodej! Podrobnosti: - maximální předání energie, doporučeno pro lov škůdců - hmotnost 0,48g - balen ...

57 Kč 60 Kč

Nedostupné

Podrobnosti: - diabolo Straton je pro zvýšenou přesnost vyráběno lisováním a je vybaveno špičkou - balen ...

155 Kč

Nedostupné

Ocelové broky BB 4,5mm 1500ks firmy Raven jsou určeny k destrukční střelbě. Lze používat jen v modelech, ...

130 Kč

Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.