Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "52.23.234.7" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Vzduchovky | Průvodce nákupem | KUPLEVNE.com
777 336 481

Vítejte v průvodci nákupem

3. KROK

VYBERTE PRODUKT

Vzduchovky CO2 jsou zbraně využívané pro sportovní i zábavní střelbu nebo lovení drobných škůdců. Díky střelbě na CO2 mají nízký zpětný ráz a umožňují přesnou střelbu i na větší vzdálenosti.

TIP

Pokud hledáte dlouhou vzduchovku, která bude kvalitně zpracovaná, tichá a přesná i na větší vzdálenosti, jste na správném místě. Vzduchovky na CO2 bombičky jsou díky své konstrukci tiché, přesné a umožňují několikarannou střelbu. Tyto vzduchovky představují kompromis mezi pružinovými vzduchovkami a PCP větrovkami. Je ovšem nutno brát v potaz, že vzduchovka postupně ztrácí energie při vyprazdňování bombičky, ta navíc nemůže ve zbrani nikdy zůstat, protože by došlo k opotřebení těsnění zbraně, takže je nutno ji vždy plně vystřílet. Zbraně v kalibru 4,5mm dosahují díky průměrově menší diabolce vyšší úsťové rychlosti, takže se hodí pro terčovou střelbu, kdežto zbraně v kalibru 5,5mm přenáší na diabolce více energie, takže jsou účinnější pro lovení drobných škůdců. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Vzduchovky PCP (na stlačený vzduch) neboli větrovky jsou zbraně využívané pro sportovní střelbu nebo lovení drobných škůdců díky vysoké úsťové rychlosti, které dosahují.

TIP

Pokud hledáte perfektní vzduchovku pro přesnou a kvalitní střelbu, jste na správném místě. Větrovky jsou v současné době nejkvalitnější vzduchové pušky, které fungují na dvou principech. Prvním jsou pušky pumpovací, kde se kontejner tlakuje pumpou na zbrani, a druhým jsou pušky, jejichž kontejner se plní buď samostatnou pumpou nebo tlakovou bombou. Zbraně v kalibru 4,5mm dosahují díky průměrově menší diabolce vyšší úsťové rychlosti, takže se hodí pro terčovou střelbu, kdežto zbraně v kalibru 5,5mm přenáší na diabolce více energie, takže jsou účinnější pro lovení drobných škůdců. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Vzduchovky na pružinu jsou klasickými puškami, které se využívají pro zábavní střelbu, ale i lovení drobných škůdců. Jedná se o nejrozšířenější, nejlevnější a nejméně náročné vzduchovky.

TIP

Pokud sháníte klasickou vzduchovku pro rekreační účely nebo lovení drobných škůdců, jste na správném místě. Pružinové vzduchovky patří mezi nejméně náročné na obsluhu a údržbu, přičemž pro jejich provoz není potřeba dokupovat žádné speciální příslušenství. Pružinové vzduchovky se vyrábí v rozmezí od 4 do 16J, kdy platí: čím vyšší energie, tím přesnější zbraň, ale také silnější zpětný ráz. Zbraně v kalibru 4,5mm dosahují díky průměrově menší diabolce vyšší úsťové rychlosti, takže se hodí pro terčovou střelbu, kdežto zbraně v kalibru 5,5mm přenáší na diabolce více energie, takže jsou účinnější pro lovení drobných škůdců. Dokonce lze pořídit i pušku v kalibru 6,35mm, která svou energií předčí i 5,5mm pušky. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

V této kategorii naleznete náhradní zásobníky pro vzduchové pušky využívajících princip CO2 nebo PCP. Výhodou pořízení zásobníku je možnost delší střelby bez nutnosti nabíjení původního.

TIP

Pokud sháníte náhradní zásobník ke vzduchovkám, jste na správném místě. V případě, že zvažujete pořízení náhradního zásobníku, nezapomeňte také popřemýšlet nad možným pořízením celého výměnného mechanismu u některých typů vzduchovek. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Z TÉTO KATEGORIE DOPORUČUJEME:

AKCE
Nedostupné
Doprava zdarma

Výprodej! Vzduchovka Gamo CFX Royal cal.4,5mm na pružinu. Zbraň je velmi výkonná a dosahuje velké úsťov ...

5470 Kč 6590 Kč

AKCE
Nedostupné
Doprava zdarma

Výprodej! Vzduchovka Hatsan 125 cal.5,5mm na pružinu je určena pro přesnou střelbu. Zbraň je vybavena t ...

4033 Kč 4690 Kč

Nedostupné
Doprava zdarma

Vzduchovka Hammerli Hunter Force 900 Combo cal. 4,5mm na pružinu je velmi přesná a má dlouhou životnost. ...

5550 Kč


Nedostupné

Vzduchovka Crosman Marlin Cowboy cal.4,5mm na pružinu je vynikající puškou pro milovníky westernu. Zbraň ...

1380 Kč

Nedostupné

Náhradní zásobník 12 ran 1ks pro vzduchové pušky Crosman model 1077. ...

60 Kč

Nedostupné

Vzduchovka Crosman 1077 cal.4,5mm na CO2 je jednou z nejoblíbenějších CO2 vzduchových pušek a lze ji použ ...

2290 Kč


Nedostupné

Vzduchovka Delta Max Force cal. 4,5mm je pružinová puška firmy Gamo špičkové kvality pro mladé střelce. V ...

2590 Kč

Nedostupné
Doprava zdarma

Výprodej! Vzduchovka Gamo Whisper X cal. 4,5mm na pružinu. Zbraň je velmi výkonná a dosahuje velké úsťo ...

4263 Kč 4900 Kč

Nedostupné

Vzduchovka Crosman Pumpmaster 760 cal. 4,5mm na stlačený vzduch - PCP je jednou z nejprodávanějšcích vzdu ...

1500 Kč


Nedostupné
Doprava zdarma

Vzduchovka Hammerli Hunter Force 750 Combo cal. 4,5mm na pružinu je velmi přesná a má dlouhou životnost. ...

4680 Kč

Nedostupné

Vzduchovka Hatsan Striker 1000S grey cal. 4,5mm je pružinová puška vhodná k hobby i sportovní střelbě. Di ...

2790 Kč

Nedostupné

Vzduchovka Norconia QB 78 DELUXE cal.5,5mm na CO2. Zbraň je jednoranná a je určena pro rekreační i sporto ...

3190 Kč

Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.