Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "52.23.234.7" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Příslušenství | Průvodce nákupem | KUPLEVNE.com
777 336 481

Vítejte v průvodci nákupem

VÁŠ VÝBĚR:

2. KROK

VYBERTE ZBOŽÍ

Kolimátory jsou taktické zaměřovače umožňující velmi rychlé zaměření pohybujícího se cíle. Lze je upevnit na pistole i pušky, pokud jsou vybaveny 11mm nebo 22mm lištou.

TIP

Pokud sháníte taktický zaměřovač k Vaší zbrani, jste na správném místě. Kolimátory lze pořídit v různých cenových relacích, přičemž ty dražší je možno využít i pro zbraně s vyšším zpětným rázem. Před nákupem nezapomeňte zkontrolovat, zda Vaše zbraň má montážní lištu, na kterou lze kolimátor upevnit, a o jakou lištu se jedná. V mnoha případech lze vybrat i kolimátor pro jiné lišty, neboť v kategorii montáže lze dokoupit montážní lištu pro Vámi vybraný kolimátor. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Puškohledy jsou optické zaměřovače sloužící k přesnému zaměření cíle místo klasických mířidel. Lze je upevnit na pistole i pušky, pokud jsou vybaveny 11mm nebo 22mm lištou.

TIP

Pokud sháníte optický zaměřovač pro přesnou střelbu, jste na správném místě. Podle účelu, ke kterému pořizujete zbraň se následně vybírá puškoled. Při výběru je nutné se zaměřit jednak na zvětšení, ale hlavně na průměr puškohledu, který určuje světelnost. Puškohledy lze pořídit buď s pevným zvětšením anebo s variabilním zvětšením. Výhodou puškohledů s pevným zvětšením je vyšší odolnost proti zpětnému rázu, kdežto výhodou puškohledů s variabilním zvětšením je možnost ostrého a přesného zaměření na různě vzdálené cíle. Před nákupem nezapomeňte zkontrolovat, zda Vaše zbraň má montážní lištu, na kterou lze puškohled upevnit, a o jakou lištu se jedná. V mnoha případech lze vybrat i puškohled pro jiné lišty, neboť v kategorii montáže lze dokoupit montážní lištu pro Vámi vybraný puškohled. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Svítilny jsou velmi užitečné doplňky nejen ke zbraním. V této kategorii naleznete taktické svítilny, které lze upevněnit na zbraň, ale také klasické nebo policejní svítilny.

TIP

Pokud sháníte odolnou svítilnu (lidově „baterku“) pro každodenní potřebu nebo taktickou svítilnu ke zbrani, jste na správném místě. Při výběru taktické svítilny je důležité zaměřit se zejména na materiál, svítivost a průměr svítilny, neboť ne každou lze pomocí montáže upevnit ke zbrani. Svítilny jsou velmi vhodné doplňky i pro každodenní potřebu, neboť se můžete velmi snadno ocitnout v situaci, kdy budete muset vyměnit pneumatiku mimo město, přičemž bez svítilny se prakticky neobejdete. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Baterie jsou nutným doplňkem ke svítilnám, některým paralyzérům, kolimátorům a puškohledům. V této kategorii naleznete tužkové AA a AAA a jiné speciální baterie.

TIP

Pokud sháníte baterie pro Vaše taktické příslušenství, paralyzér anebo airsoftovou pistoli, jste na správném místě. Každá baterie má určitou životnost, která se měří počtem nabíjejících cyklů, takže může být nutné po nějakém čase pořídit baterii novou. Samozřejmě platí, že čím kvalitnější baterie pořídíte, tím déle vydrží Vaše zbraň střílet s maximální účinností. Před koupí baterie nejdříve zjistěte typ, který využívá Vaše zboží. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Montáže jsou nezbytným doplňkem pro upevnění taktického příslušenství ke zbrani. Lze je pořídit jednodílné nebo dvojdílné, 11mm nebo 22mm, ale také nízké či vysoké podle Vaší potřeby.

TIP

Pokud sháníte montáž pro upevnění puškohledů, kolimátorů či svítilen, jste na správném místě. Mnohé taktické příslušenství je již vybaveno montáží, takže novou již není nutné kupovat. Montáž ovšem nemusí odpovídat liště na Vaší zbrani. Při výběru je tak nutno se zaměřit jednak na montážní lištu, kterou máte na zbrani, zda 11mm nebo 22mm, ale také na průměr taktického příslušenství, které chcete na zbraň připevnit. Také zvažte, zda chcete využívat i pevná mířidla na zbrani, protože by bylo nutné zvolit montáž s průhledem. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Ochranné sluchátka jsou základním bezpečnostním doplňkem proti poškození sluchu při střelbě flobertkami, plynovkami ale i jinými zbraněmi.

TIP

Pokud sháníte prostředek pro ochranu sluchu, jste na správném místě. Při výběru sluchátek se zaměřte na Vámi vybíranou zbraň a prostředí, kde budete střílet, neboť sluchátka se dělí základně podle hladiny hluku, kterou jsou schopny tlumit. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Oleje a čistící prostředky na zbraně jsou jedny z nejdůležitějších doplňků, které slouží k údržbě či konzervaci. V této kategorii naleznete řadu olejů, sprejů, kartáčků a dalších produktů.

TIP

Pokud sháníte prostředky pro řádnou péči o zbraň, jste na správném místě. Jelikož jsou zbraně mechanické výrobky a u mnohých z nich dokonce při střelbě dochází k tepelným šokům a zanášení pevnými částicemi střelného prachu a jiných látek, je třeba vždy myslet i na pečlivou údržbu zbraně, bez které se zásadně snižuje životnost a spolehlivost zbraně. Navíc vadu zbraně, která vznikla špatnou údžbou, není možné v rámci reklamace uznat. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Pouzdra a kufry na zbraně jsou základními doplňky umožňující správné a bezpečné uložení a přepravu zbraní. V této kategorii naleznete opasková, podpažní či taktická pouzdra a přepravní kufry.

TIP

Pokud máte zájem o bezpečné uložení Vaší zbraně, jste na správném místě. Zbraň by měla být uložena v suchu, vzduchovky s dřevěnou pažbou by se neměly o nic pažbou opírat, ale hlavně by všechny měly být uloženy bezpečně. Koupí kufru jednak chráníte svou zbraň před korozí, ale také před manuálním poškozením a případnou nechtěnou manipulací cizími osobami nebo dětmi. V případě, že svou zbraň chcete nosit s sebou, zejména jedná-li se o plynovou pistoli pro obranu, mějte také na paměti, že podle zákona nesmí být na veřejnosti viditelná. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k jednotlivým druhům pouzder a kufrů.

Střelnice, terče a lapače jsou jedny ze základních doplňků pro všechny střelce. V této kategorii naleznete střelnice s terčíky i siluetami zvěře, lapače diabolek a broků, terče a další produkty.

TIP

Pokud sháníte střelnici či lapač pro bezpečnou střelbu, jste na správném místě. Pří výběru střelnice je vždy nutné vzít v potaz konkrétní energii Vaší zbraně a podle toho vybrat správnou střelnici, aby nedocházelo k deformaci materiálu. Nezapomínejte také, že prostor za střelnicí či lapačem by neměl být otevřený, aby nedošlo ke zranění cizí osoby, ale také není vhodné mít za střelnicí železo nebo podobné pevné materiály, protože by se brok nebo flobertová kulička mohla odrazit zpět na Vás. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Z TÉTO KATEGORIE DOPORUČUJEME:

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Opaskové pouzdro DASTA 202-5 oboustranné s dvěma poutky je určeno pro zbraně s velkým rámem t ...

238 Kč 290 Kč

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Opaskové pouzdro DASTA 266 tvarované jednostranné pro revolvery 4" s dvojitým nastavitel ...

274 Kč 330 Kč

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Opaskové pouzdro tvarované DASTA 209 pro revolvery 2,5" 3" 6-ti rané. ...

274 Kč 330 Kč


AKCE
Nedostupné

Výprodej! Opaskové pouzdro DASTA 201-1 oboustranné s dvěma poutky je určeno pro zbraně s malým rámem ty ...

209 Kč 240 Kč

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Opaskové pouzdro boční DASTA 204-2/S s ocelovým klipsem je určeno pro zbraně se středním ráme ...

255 Kč 300 Kč

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Opaskové pouzdro boční DASTA 204-1 s průvlekem je určeno pro zbraně se středním rámem typu ČZ ...

230 Kč 280 Kč


AKCE
Nedostupné

Výprodej! Vnitřní pouzdro DASTA 213-3 s ocelovou sponou pro skryté nošení zbraně je určeno pro revolver ...

216 Kč 260 Kč

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Opaskové pouzdro DASTA 202-4 oboustranné s dvěma poutky je určeno pro revolvery s K/L rámem a ...

255 Kč 290 Kč

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Kovový houpací terč ve tvaru vrány pro tréning střelby. Zásah je indikován pohybem vnějšího ž ...

459 Kč 540 Kč


AKCE
Nedostupné

Výprodej! Střelnice Gamo Zombie Standart s hliníkovou konstrukcí o rozměrech 18x31 cm. V zemi se střeln ...

344 Kč 400 Kč

Nedostupné

Terče vzduchovkové bal.100ks s rozměry 14x14 pro všechny standardní lapače. ...

50 Kč

Nedostupné

Náhradní čistící kartáček cal. 9mm - štětina je velmi dobrým společníkem pro toho, kdo chce mít zbraň čis ...

45 Kč

Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.