Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "18.206.16.123" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Vzduchové pistole | Průvodce nákupem | KUPLEVNE.com
777 336 481

Vítejte v průvodci nákupem

3. KROK

VYBERTE PRODUKT

Vzduchové pistole CO2 jsou zbraně pro sportovní nebo zábavní účely. Jedná se o nejrozšířenější vzduchové pistole díky poměru cena/výkon a tomu, že jsou vyráběny jako kopie reálných zbraní.

TIP

Pokud hledáte vzduchovou pistoli pro zábavní střelbu, která bude ve vzoru reálných zbraní, jste zde na správném místě. Pistole střílí pomocí 12g CO2 bombiček, které je tedy nutno k funkčnosti zbraně také pořídit. Pistole na CO2 se vyrábí buď na olověné diabolky a broky anebo na ocelové broky pro destrukční střelbu. V případě, že máte zájem střílet ocelovými broky, musíte vždy vybrat zbraň bez drážkované hlavně, neboť ocelové broky by drážku poškodily. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Vzduchové pistole PCP (na stlačený vzduch) jsou zbraně využívané pro sportovní střelbu, ale i lovení drobných škůdců díky vysoké úsťové rychlosti, které dosahují.

TIP

Pokud sháníte vzduchovou pistoli, která bude velmi účinná nebo přesná, jste zde na správném místě. Nabídka zbraní není v této kategorii příliš velká, neboť jsou výrobně dražší, ale za to jsou i díky konstrukci přesnější. Zbraně v kalibru 4,5mm dosahují díky lehčí a v průměru menší diabolce vyšší úsťové rychlosti, takže se hodí pro terčovou střelbu, kdežto zbraně v kalibru 5,5mm přenáší na diabolce více energie, takže jsou účinnější pro lovení drobných škůdců. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Vzduchové pistole pružinové jsou zbraně, které se využívají zejména pro rekreační střelbu. Tyto vzduchové pistole nejsou příliš rozšířené, ale jsou velmi jednoduché na obsluhu a údržbu.

TIP

Pokud sháníte zbraň pro jednoduchou rekreační střelbu bez nutnosti dokupovat náhradní bombičky, pak jste na správném místě. Vzduchové pistole na pružinu jsou svou konstrukcí velmi jednouché a prakticky bezporuchové. Ovšem kvůli principu střelby dosahují nízkých úsťových rychlostí, takže nelze očekávat velmi přesnou střelbu. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

V této kategorii naleznete náhradní zásobníky pro vzduchové pistole na CO2. Výhodou pořízení zásobníku je možnost delší střelby bez nutnosti nového nabíjení původního zásobníku.

TIP

Pokud sháníte náhradní zásobník k vzduchovým pistolím, jste na správném místě. V případě, že zvažujete pořízení náhradního zásobníku, nezapomeňte zvážit i pořízení pouzdra s možností náhradní zásobník do něj umístit. Při výběru této kategorie budete přesměrování přímo k Vámi vybranému zboží.

Z TÉTO KATEGORIE DOPORUČUJEME:

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Náhradní zásobník na ocelové broky s kapacitou 6 ran pro vzduchovou pistoli Crosman Vigilante ...

56 Kč 69 Kč

Nedostupné

Náhradní zásobník s kapacitou 10 ran pro vzduchovou pistoli Crosman 3576W a Crosman Vigilante. Cena je za ...

45 Kč 50 Kč

Nedostupné

Vzduchová pistole Crosman 1377 Classic cal. 4,5mm na stlačený vzduch - PCP. Pistole je díky závitované hl ...

2080 Kč


Nedostupné

Vzduchová pistole CZ-75 D Compact bicolor cal. 4,5mm na CO2 je velmi dobrou kopií reálného modelu. Velkou ...

1890 Kč

Nedostupné

Vzduchová pistole LOV 2. Pistole je určena pro rekreační střelbu do 5m. Je tvořena plastovým tělem a fung ...

350 Kč

Nedostupné

Vzduchový revolver UX Tornado cal. 4,5mm od firmy Umarex je určena pro zábavnou destrukční střelbu ocelov ...

1300 Kč


Nedostupné

Vzduchový revolver Crosman Vigilante cal. 4,5mm na CO2 je nástupcem populárního a chváleného modelu Crosm ...

1600 Kč

Nedostupné

vzduchová pistole Hatsan model 25 Supercharger cal. 4,5mm na pružinu představuje jednorannou zlamovací pi ...

2650 Kč

Nedostupné

Vzduchová pistole CZ-75 D Compact cal. 4,5mm na CO2 je velmi dobrou kopií reálného modelu. Velkou výhodou ...

1750 Kč


Nedostupné

Vzduchová pistole Umarex XBG cal. 4,5mm je zbraň kompaktních rozměrů a nízké hmotnosti s konstrukcí z tvr ...

1090 Kč

Nedostupné

Vzduchová pistole Umarex Makarov cal. 4,5mm na CO2 je replikou známé ruské zbraně. Pistole je v celokovov ...

2090 Kč

Nedostupné

Vzduchová pistole Umarex HPP cal. 4,5mm na CO2 má kovové tělo a vnitřní mechanizmy slitina kovu, polymero ...

2350 Kč

Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.