Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "18.206.16.123" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Nože | Průvodce nákupem | KUPLEVNE.com
777 336 481

Vítejte v průvodci nákupem

VÁŠ VÝBĚR:

3. KROK

VYBERTE PRODUKT

Pevné nože jsou delší, jednolité a dobře vyvážené nástroje nejen na obranu. V této kategorii naleznete řadu různých pevných nožů.

TIP

Pokud sháníte pevný a perfektně vyvážený nůž, jste na správném místě. Výhodou pevných nožů je právě jejich konstrukce, díky které se s nimi výborně zachází. Nože se hodí nejen pro řezání, sekání, krájení či bodání, ale mnoho z nich je doplněno dalšími funkcemi, které tyto základní schopnosti výrazně rozšiřují. Mnoho nožů je vybaveno i řezáky na pásy či lana nebo rozbíječem skla, což je činí nepostradatelné v krizových situacích. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k jednotlivým pevným nožům.

Zavírací nože jsou skládací, delší a dobře přenositelné nástroje nejen na obranu. V této kategorii naleznete řadu různých zavíracích nožů.

TIP

Pokud sháníte univerzálně použitelný, skladný a přenositelný nůž, jste na správném místě. Oproti pevným nožům je výhoda zavíracích zejména v možnosti jejich složení a uložení i do kapsy. Nože se hodí nejen pro řezání, sekání, krájení či bodání, ale mnoho z nich je doplněno dalšími funkcemi, které tyto základní schopnosti výrazně rozšiřují. Mnoho nožů je vybaveno i řezáky na pásy či lana nebo rozbíječem skla, což je činí nepostradatelné v krizových situacích. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k jednotlivým zavíracím nožům.

Multifunkční nože jsou mnoho-nástrojové nože pro univerzální použití v mnoha situacích. V této kategorii naleznete několik druhů nožů.

TIP

Pokud sháníte kromě samotného nože nástroj, který je všestranně využitelný i pro mnohé jiné životní situace, jsou multifunkční nože správnou volbou. Oproti ostatním nožům obsahují řadu dalších velmi užitečných nástrojů a hodí se zejména v případě, kdy cestujete na lehko a nemůžete tak s sebou brát řadu dalšího náčiní. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k jednotlivým multifunkčním nožům.

Mačety jsou dlouhé nože využívané zejména v neprostupném terénu. V této kategorii naleznete několik různých mačet.

TIP

Pokud sháníte nástroj do pralesa či podobného terénu, je mačeta velmi vhodným doplňkem. Díky své velikosti s ní lze také velmi dobře osekávat i větší dřeviny, což by obyčejným nožem možné nebylo. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k jednotlivým mačetám.

Sekery jsou každodenním pomocníkem, ale také nástrojem do přírody. V této kategorii naleznete standardní sekery, ale také tomahawky.

TIP

Pokud sháníte kvalitní sekeru či vrhací sekeru neboli tomahawk, jste zde na správném místě. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k několika sekerám a tomahawkům pro každodenní, ale i zábavní účely.

V této kategorii naleznete různé další užitečná nástroje, jako jsou bumerangy, taktické kladiva, taktické lopatky a další produkty.

TIP

Pokud sháníte jiné taktické nástroje, jste zde na správném místě. Mimo taktických kladiv a lopatek zde ovšem naleznete také vrhací hvězdice či bumerangy. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k jednotlivým produktům.

Z TÉTO KATEGORIE DOPORUČUJEME:

Nedostupné

Nůž Walther P99 je velký taktický zavírací nůž s hladkou čepelí 440 a ostrou špičkou designově odpovídají ...

650 Kč

Nedostupné

Nůž Elite Force EF 136 je kapesní vyhazovací a zavírací nůž s hladkou čepelí 440C a ostrou špičkou. Na bo ...

290 Kč

Nedostupné

Taktický zavírací nůž Elite Force EF 102 je díky své výbavě vhodným pomocníkem pro široké spektrum situac ...

240 Kč


Nedostupné

Nůž Elite Force EF 104 je elegantním kapesním nožem značky Elite Force s černou čepelí 420 ve tvaru bodák ...

240 Kč

Nedostupné

Nůž Elite Force EF 126 je kapesní vyhazovací nůž s hladkou čepelí 440C a ostrou jehlovou špičkou. Nůž je ...

290 Kč

Nedostupné

Nůž Elite Force EF 703 SET představuje SET pevného survival nože s kombinovanou černou čepelí 420. V setu ...

920 Kč


Nedostupné

Nůž Walther Outdoor Survival II OSK představuje dlouhý zavírací SURVIVAL nůž s tvarovanou černou čepelí ...

880 Kč

Nedostupné

Výprodej! Nůž Alpina Sport ODL Multitool je multitool nůž v kombinaci s nůžkami, otvírákem, rozbíječem ...

600 Kč 750 Kč

Nedostupné

Nůž Elite Force EF 141 je velký zavírací nůž s velkou čepelí 440C, hladkým ostřím a klasickou špičkou. Če ...

580 Kč


Nedostupné

Nůž Elite Force EF 710 představuje velký pevný nůž s masivní černou čepelí z oceli 440C SS a hladkým ostř ...

450 Kč

Nedostupné

Nůž Walther Multi Tac představuje multifunkční zavírací nůž ve spojení s tím nejpotřebnějším nářadím. Ve ...

880 Kč

Nedostupné

Mačeta Walther Mach Tac 2 je skvěle zpracovaná mačeta firmy Walther s polymerovou šrafovanou rukojetí a h ...

1350 Kč

Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.