Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "3.231.226.211" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Průvodce nákupem | KUPLEVNE.com
777 336 481

Vítejte v průvodci nákupem

VÁŠ VÝBĚR:

1. KROK

VYBERTE KATEGORII

Plynové pistole a revolvery jsou zbraně využívané zejména k sebeobraně, ale také na odpalování světlic. V této kategorii naleznete široký výběr pistolí a revolverů všech kalibrů, náboje a doplňky.

TIP

Pokud máte zájem o efektivní obranný prostředek, tedy pořízení plynové pistole nebo revolveru, jste zde na správném místě. Při výběru zbraně zvažte, zda potřebujete zbraň pro každodenní sebeobranu, pro jistotu na chatu, případně k odpalovaní světlic na silvestra, startování závodů nebo jiné účely. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k jednotlivým druhům zbraní i nábojů a doplňkům.

Flobertky jsou zbraně v kalibru 4 a 6mm pro sportovní a tréninkové účely s energií do 7,5J, a tedy prodejné bez zbrojního průkazu. V této kategorii naleznete revolvery, náboje a doplňky.

TIP

Pokud hledáte zbraň pro sportovní tréninkovou nebo zábavní střelbu, pak může být flobertka to pravé pro Vás. Oproti vzduchovkám se střílí klasickými náboji na střelný prach s kulkou. Flobertky jsou vyráběny ve vysoké kvalitě, takže je zážitek ze střelby vysoký a díky limitaci 7,5J je lze pořídit bez zbrojního průkazu. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k jednotlivým kalibrům zbraní, nábojům a doplňkům.

Vzduchovky jsou zbraně pro sportovní i zábavní střelbu, ale také k lovení drobných škůdců. V této kategorii naleznete pušky i pistole, ale také diabolky či broky a množství doplňků.

TIP

Pokud sháníte zbraň pro sportovní, rekreační či zábavní střelbu nebo lovení drobných škůdců, jste na správném místě. V této kategorii naleznete vzduchové pistole i pušky ve všech dostupných kalibrech 4,5, 5,5 i 6,35mm, ve variantách provedení na pružinu, CO2 bombičky či PCP (větrovky) na stlačený vzduch. Stejně tak zde naleznete diabolky, broky, náhradní díly a doplňky. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k jednotlivým druhům a kalibrům zbraní i střeliva a doplňkům.

Kuše jsou mechanické zbraně vhodné pro zábavu, sportovní střelbu či pro lov. V následujících kategoriích naleznete kuše kladkové, pistolové a reflexní, včetně šípů, hrotů a doplňků.

TIP

Pokud sháníte tichou, ale spolehlivou zbraň pro zábavnou či sportovní střelbu anebo lov, je kuše skvělou volbou. Pro zábavní střelbu za výhodnou cenu jsou ideální kuše pistolové. Pro sportovní či loveckou střelbu jsou pak vhodné buď kuše kladkové či reflexní. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace jednotlivým typům kuší, šípů, hrotů a doplňků.

Nože jsou univerzální nástroje pro obranu, venkovní aktivity či krizové situace. V této kategorii naleznete různé nože, mačety, sekery, brousky a další produkty.

TIP

Pokud sháníte nůž, mačetu, sekerku či taktické lopatky nebo brousky, ať už na obranu, pro outdoorovou aktivitu či jen pro jistotu, jste na správném místě. Při výběru nože zvažte, k jakému účelu jej hodláte použít. Zavírací nože mají výhodu ve své skladnosti, ovšem oproti pevným nožům jim chybí tvrdost a přesné vyvážení. Multifunkční nože jsou výborným doplňkem, pokud cestujete na lehko a potřebujete větší množství nástrojů. Mačety a sekerky mají své výhody, které lze v různých situacích využít. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k jednotlivým kategoriím.

Praky jsou střelné zbraně určené pro zábavní či terčovou střelbu na projektily vystřelované za pomoci lidské síly. V této kategorii naleznete praky, projektily a další produkty.

TIP

Pokud sháníte prak pro zábavní a terčovou střelbu kupříkladu na plechovky, hubení drobných hlodavců či pro nastřelování provazu pro horolezce anebo geokešery, případně plastové či ocelové projektily a jiné doplňky, jste zde na správném místě. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k jednotlivým kategoriím.

Obranné prostředky jsou produkty sloužící ke zvýšení účinnosti sebeobrany proti útočníkovi. V této kategorii naleznete paralyzéry, obranné spreje, teleskopické obušky, tonfy, pouta a doplňky.

TIP

Pokud sháníte prostředek pro osobní obranu, pak jste zde na správném místě. Při výběru zvažte, zda potřebujete prostředek pro každodenní sebeobranu, pro jistotu na chatu či pro jiné účely. Při výběru myslete vzdálenost, na kterou byste se pravděpodobně mohli bránit a také zda by se jednalo o otevřené či uzavřené prostory. Obranné prostředky s plyny by totiž v uzavřených prostorech velmi pravděpodobně poškodily i Vás. Velmi účinými prostředky osobní obrany jsou také Plynové pistole (hlavní kategorie). Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k jednotlivým druhům obranných prostředků.

Příslušenství je souhrnný název pro veškeré potřebné i volitelné produkty ke zbraním. V této kategorii naleznete puškohledy, kolimátory, svítilny, pouzdra, oleje a čištění, terče a další produkty.

TIP

Pokud sháníte příslušenství ke zbrani, jste na správném místě. V případě, že máte v plánu zbraň používat, je rozhodně vhodné pořídit ke zbrani čištění, které chrání funkčnost Vaší zbraně. Stejně tak pokud máte v plánu zbraň nosit s sebou, nezapomeňte si dokoupit pouzdro, neboť zbraň ze zákona nesmí být viditelná na veřejnosti. Ostatní příslušenství je velmi dobré dokoupit, pokud pořizujete zbraň pro terčovou, tréninkovou či zábavní střelbu. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k jednotlivým druhům příslušenství.

Airsoftové zbraně jsou produkty určené převážně ke sportovní a hobby střelbě 6mm plastovými kuličkami. V této kategorii naleznete elektrické i CO2 pistole a samopaly, kuličky a doplňky.

TIP

Pokud sháníte zbraň pro zábavu a airsoftovým hrám, jste na správném místě. Nezapomínejte, že vzhledem k tomu, že se airsoftové zbraně využívají převážně k týmovým hrám, kdy po sobě jednotlivci střílí, je důležité myslet i na ochranné pomůcky, zejména brýle, aby nedošlo ke zbytečným ublížením na zdraví. Při výběru této kategorie naleznete bližší informace k jednotlivým druhům airsoftových zbraní a doplňkům.

ZBOŽÍ V AKCI:

AKCE
Nedostupné

Plynové náboje CS 9mm revolver 10ks s dráždivou látkou pro osobní obranu. V náboji je obsažen nervově-par ...

187 Kč 220 Kč

AKCE
Nedostupné

Plynové náboje PV-S 9mm revolver 10ks Supra Pepper obsahují 45mg Nonivamidu - technického pepře v jedné n ...

234 Kč 260 Kč

AKCE
Nedostupné

Plynová pistole Ekol Special 99 titan cal. 9mm je replikou Beretty 85. Zbraň je populárním modelem malé s ...

1276 Kč 1450 Kč


AKCE
Nedostupné

Výprodej! Náhradní pružina pístu pro vzduchové pušky Slavia 630 a 631. Parametry: - Modely: 630, 631 ...

120 Kč 150 Kč

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Opaskové pouzdro DASTA 202-5 oboustranné s dvěma poutky je určeno pro zbraně s velkým rámem t ...

238 Kč 290 Kč

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Opaskové pouzdro DASTA 266 tvarované jednostranné pro revolvery 4" s dvojitým nastavitel ...

274 Kč 330 Kč


AKCE
Nedostupné

Výprodej! Podrobnosti: - speciální průrazné střelivo určené pro loveckou střelbu - bez olova - hmotnos ...

176 Kč 200 Kč

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Opaskové pouzdro tvarované DASTA 209 pro revolvery 2,5" 3" 6-ti rané. ...

274 Kč 330 Kč

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Opaskové pouzdro DASTA 201-1 oboustranné s dvěma poutky je určeno pro zbraně s malým rámem ty ...

209 Kč 240 Kč


AKCE
Nedostupné
Doprava zdarma

Výprodej! Vzduchovka Gamo CFX Royal cal.4,5mm na pružinu. Zbraň je velmi výkonná a dosahuje velké úsťov ...

5470 Kč 6590 Kč

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Nástavec na odpalování pyrotechnily Ekol. Model: - Ekol Special 99 - Ekol P29 - Ekol Viper ...

128 Kč 150 Kč

AKCE
Nedostupné

Nástavec na odpalování pyrotechnily Ekol. Model: - Ekol Firat 92 (dle roku výroby pro novější zbraně, ...

119 Kč 140 Kč

Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.