Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "3.234.214.113" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay KUPLEVNE.com | Prodej
777 336 481

Prodej

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej


Vážení zákazníci,

internetový obchod KUPLEVNĚ.com jsem založil v roce 2009 s ideou, že e-shop má bez ohledu na svůj sortiment a bez ohledu na svou velikost vždy jednat s každým zákazníkem osobně a individuálně na profesionální a přátelské úrovni, a přitom nabízet zboží a služby za výhodné ceny.

Za svou existenci prošel internetový obchod KUPLEVNĚ.com řadou proměn, ale idea zůstala stejná a dodnes poskytujeme všem našim zákazníkům profesionální servis s osobním přístupem, neboť každý z Vás je a vždy byl pro nás prioritou.

Po osmi letech, které mne mnohé naučily, je ovšem čas na změnu. Za internetovým obchodem KUPLEVNĚ.com stojí velké množství energie a nyní je třeba, aby získal energii novou a bylo tak nadále možné Vám poskytovat služby na stále lepší úrovni, jak je u nás zvykem.

Dovolte mi tedy Vám všem předem poděkovat za Váš zájem o nakupování na internetovém obchodě KUPLEVNĚ.com a za veškerou Vaši důvěru, za Vaše hodnocení a nápady na zlepšení. Jen díky Vám je KUPLEVNĚ.com jedním z nejlépe hodnocených internetových obchodů se 100% doporučením na Heuréce.
Doufám, že internetovému obchodu KUPLEVNĚ.com nadále zachováte svou přízeň a věřím, že budete stále spokojeni.

Děkuji Vám.

Co pro Vás tato situace znamená?

Pro naše zákazníky:

Rád bych Vás ujistil, že nabídka internetového obchodu KUPLEVNĚ.com k prodeji, pro Vás nepředstavuje žádná rizika a na Vašem postavení či vztahu k nám se nic nemění, stejně jako se nemění naše postavení vůči Vám.

Veškeré přijaté objednávky budou v souladu s obchodními podmínkami a našimi standardy dále zpracovávány a vyřizovány. Stejně tak budeme nadále řádně přijímat a vyřizovat Vaše reklamace, případná odstoupení od kupní smlouvy, stejně jako veškeré Vaše dotazy, telefonáty a podněty.

Pokud by došlo k prodeji internetového obchodu KUPLEVNĚ.com, bude mou prioritou zajistit, že Vám všem bude novým majitelem nadále poskytován veškerý servis, který Vám byl poskytován doposud.

Pro případné zájemce:

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je obchodním závodem ve smyslu ustanovení § 502 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Z tohoto důvodu bude internetový obchod KUPLEVNĚ.com na nového majitele převáděn společně se všemi právy a povinnosti s ním souvisejícími (zejména s e-shop systémem, licencemi k právům duševního vlastnictví, skladovými zásobami, objednávkami zákazníků apod.).

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je zcela prostý dluhů, přičemž jedinou výjimku tvoří faktury dodavatelů za zboží ve lhůtě splatnosti, které jsou standardně a řádně hrazeny ve stanovené lhůtě.

Před zahájením jednání o prodeji internetového obchodu KUPLEVNĚ.com bude vyžadován podpis dohody o mlčenlivosti s případným zájemcem, na základě čehož bude následně případnému zájemci poskytnut celkový přehled o internetovém obchodu KUPLEVNĚ.com, včetně výsledků hospodaření.

Toto oznámení není veřejnou nabídkou ve smyslu ustanovení § 1780 a následujících zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů, nýbrž pouhou výzvou k jednání o prodeji internetového obchodu KUPLEVNĚ.com, přičemž konkrétní podmínky převodu budou dohodnuty s případným zájemcem.

Pokud máte zájem o koupi internetového obchodu KUPLEVNĚ.com, ozvěte se mi prosím na e-mailovou adresu: jezek@kuplevne.com.

V Praze dne 9. listopadu 2017

Jan Ježek

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.