Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "3.234.214.113" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay KUPLEVNE.com | O nás
777 336 481

O nás

Kdo jsme


KUPLEVNĚ.com je specializovaný internetový obchod na zbraně a střelivo prodejné od 18 let bez zbrojního průkazu. Zaměřujeme se především na prodej plynových pistolí, flobertek, vzduchovek, obranných prostředků, příslušenství a mnoho dalšího souvisejícího zboží od světoznámých výrobců jako je Atak Arms, Bruni, Česká zbrojovka, Ekol, Umarex, Walther a mnoho dalších.

Jen málo kdo ví, že náš internetový obchod patří mezi jedny z několika málo nejstarších e-shopů s tímto sortimentem na českém trhu. Internetový obchod KUPLEVNĚ.com byl založen v roce 2009, což znamená, že na českém trhu působíme již více než 8 let, za čož chceme Vám všem poděkovat, neboť Vaše důvěra je našim nejlepším vysvědčením.

Našim cílem je prostřednictvím přehledné internetové prezentace Vám, našim zákazníkům, nabídnout široký sortiment relevantního zboží, které právě hledáte. Oproti mnoha jiným obchodům se nesnažíme za každou cenu mít v nabídce co možná nejvíce zboží, ale hlavně to, o které máte opravdu zájem.

Naše priority, které vždy garantujeme

Individuální přístup
Každý z Vás má vlastní představu o koupi zboží, má vlastní potřeby a priority, a to si velmi dobře uvědomujeme. Proto je pro nás každý z Vás jedinečný, a my se snažíme každému z Vás vyjít co možná nejvíce vstříc a při jakémkoli případném nedorozumění Vás ihned kontaktovat.

Pouze originální zboží
Našim cílem je Vaše spokojenost, takže veškeré zboží, které se nachází na našem internetovém obchodě, pochází pouze od výrobců originálních produktů. Naše nabídka je vždy založena na kvalitním zboží, které se prakticky nekazí, což dokládá pouhých 0,4 % reklamovaných produktů za více než pět let naší existence.

Slevový systém pro naše zákazníky
Připravili jsme pro Vás Slevový systém, který Vás odmění individuálně podle toho jak často a v jaké výši objednáváte. Tyto dva systémy slev se vzájemně kombinují a dohromady tak můžete získat slevu až 6 % na Vaši další objednávku. Více informací naleznete zde: Chci SLEVU

Velké množství akčních nabídek
Jsme si vědomi, že konkurence je v dnešní době velmi široká, a právě proto pro Vás rádi připravujeme nové slevy na zboží a nové akční balíčky. Všechny naše nové akce se vždy objevují na naší Facebookové stránce, takže pokud nás zde budete sledovat, nikdy Vám žádná zajímavá nabídka neuteče.

Jsme zde pro Vás

V případě, že máte jakýkoli dotaz, potřebujete poradit nebo vyřešit problém, neváhejte se na nás obrátit na: info@kuplevne.com.

Děkujeme, že jste s námi.

Tým KUPLEVNĚ.com

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.