Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "34.225.194.144" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Teleskopické obušky nekalené | KUPLEVNE.com
777 336 481

Teleskopické obušky nekalené

Nekalené teleskopické obušky 16-26 palců stříbrné i černé pro osobní obranu od kvalitního českého výrobce ESP za nízké ceny.

Nekalené teleskopické obušky jsou prostředky osobní obrany, které slouží ke zvýšení účinnosti sebeobrany proti útočníkovi na kontaktní vzdálenost. Obušky patří mezi nejpoužívanější prostředky obrany. Jejich velkou výhodou je jednak možnost účinně se bránit i proti noži, tyči nebo jinému předmětu, ale navíc lze teleskopický obušek mít stále u sebe díky jeho skladnosti.

Nekalené obušky nejsou oproti kaleným obuškům tak odolné proti velkým nárazům, ale rozhodně jsou dostatečně odolné pro běžnou sebeobranu a jsou levnější. K výběru nyní máte obušky s délkou od 16“ do 26“, a to vše od výborného českého výrobce ESP.

Náš TIP: Při výběru teleskopického obušku se zaměřte zejména na Vámi požadovaný účel, což znamená, zda potřebujete obranný prostředek spíše jen pro pocit bezpečí anebo se pohybujete pravidelně na nebezpečných místech, kde je potřeba se zajistit. Pokud se navíc potřebujete bránit v uzavřených prostorech, vždy bude lepší zvolit menší obušek.

Zobrazit:

Výrobce:


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


AKCE
Nedostupné

Výprodej! Teleskopický obušek 21" černý v NEKALENÉM provedení, což není určené pro profesionální p ...

323 Kč 409 Kč

AKCE
Nedostupné

Výprodej! Teleskopický obušek 16" stříbrný v NEKALENÉM provedení, což není určené pro profesionáln ...

311 Kč 379 Kč

Nedostupné

Teleskopický obušek 16" černý v NEKALENÉM provedení, což není určené pro profesionální použití, prot ...

380 Kč


Nedostupné

Teleskopický obušek 21" stříbrný v NEKALENÉM provedení, což není určené pro profesionální použití, p ...

370 Kč


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.