777 336 481

Doplňky pro airsoftové zbraně

Doplňky pro airsoftové zbraně, náhradní baterie, nabíječky, ochranné brýle a 12g CO2 bombičky od výrobců Combat Zone, Tokyo Soldier či Umarex za nízké ceny

V této kategorii nabízíme velkou řadu doplňků k airsoftovým zbraním. Kategorie je rozdělena na další čtyři podkategorie, kde můžete najít doplňky, jako jsou ochranné brýle, CO2 bombičky, baterie či nabíječky. Pokud máte zájem o puškohledy, kolimátory, pouzdra, čištění nebo další příslušenství ke zbraním, naleznete je zde: Příslušenství. Naleznete zde zboží od výrobců, jako jsou Combat Zone, Elilte Force, Heckler&Koch, Panasonic, Umarex či Walther.

Náš TIP: Pokud kupujete airsoftovou zbraň na CO2 bombičky, nezapomeňte si jich koupit několik do zásoby, neboť je určitě budete potřebovat. Protože se airsoftové zbraně využívají převážně k týmovým hrám, kdy po sobě jednotlivci střílí, je důležité myslet i na ochranné pomůcky, zejména brýle, aby nedošlo ke zbytečným ublížením na zdraví.

Zobrazit:


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Nedostupné

Bombička CO2 12g olejová 1ks Walther je určena pro airsoftové a vzuchové zbraně na CO2. V bombičce je obs ...

75 Kč


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.