Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "18.206.16.123" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Airsoftové samopaly elektrické | KUPLEVNE.com
777 336 481

Airsoftové samopaly elektrické

Elektrické airsoftové samopaly (AEG) pro začátečníky či poloprofesionální střelce se značkami Beretta, Combat Zone či Heckler&Koch za nízké ceny.

Elektrické airsoftové samopaly, neboli AEG (Airsoft Electric Gun) patří mezi zcela základní zbraně, které jsou využívány v prakticky každé hře jako primární zbraně. Jedná se o nejčastěji prodávané samopaly, neboť kromě dobíjení baterií není třeba pro funkci zbraně dokupovat žádné náhradní bombičky, stejně jako není třeba po každém výstřelu zbraň natahovat. V naší nabídce máme produkty pro začátečníky či poloprofesionální střelce se značkami jako Beretta, Combat Zone či Heckler&Koch.

Náš TIP: Elektrické samopaly v naší nabídce jsou zpravidla napájeny speciálními bateriemi, které budou pro funkčnost Vaší zbraně vždy potřeba. Čím kvalitnější baterie pořídíte, tím déle vydrží Vaše zbraň střílet s maximální účinností. Vzhledem k tomu, že se airsoftové zbraně využívají převážně k týmovým hrám, kdy po sobě jednotlivci střílí, je důležité myslet i na ochranné pomůcky, zejména brýle, aby nedošlo ke zbytečným ublížením na zdraví. Ochranné brýle můžete pořídit zde: Ochranné brýle.

Zobrazit:


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Nedostupné
Doprava zdarma

Elektrický airsoftový samopal Beretta ARX 160 Sportline je s cílem dosáhnout nižší hmotnosti vyroben z tv ...

4490 Kč


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.