Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "35.173.47.43" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay KUPLEVNE.com
777 336 481

V této kategorii není zatím žádné zboží

Plynové, Vzduchové, Airsoftové, Flobertové zbraně a mnoho dalšího zboží za neuvěřitelně nízké ceny!

V této kategorii naleznete zboží těchto renomovaných výrobců:
Sightmark, Umarex, Walther a Norconia

Puškohledy v naší nabídce naleznete v rozmanitých kvalitách, které se odvíjí od ceny puškohledů. Špičku v nabídce puškohledů tvoří firma Sightmark, která vyrábí své zboží pomocí nejnovějších technologií, které se využívají i ve vojenském průmyslu.

Kolimátor je taktický zaměřovač sloužící k rychlému zacílení. Díváte se do optiky, ve které je svítící bod - kříž, který není laserem - lze jej vidět pouze v kolimátoru. Výhodou je, že zorný úhel není omezen - pro zacílení nemusí být kříž uprostřed kolimátoru a můžete používat obě oči.

Před koupí taktického zaměřovače se rozhodněte na jakou vzdálenost, v jaké rychlosti a jakých podmínkách chcete střílet, a po té si vyberte nejvhodnější optiku.

Zobrazit:

Výrobce:

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.