Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "3.234.214.113" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Airsoftové pistole elektrické | KUPLEVNE.com
777 336 481

Airsoftové pistole elektrické

Elektrické airsoftové pistole (AEG) pro začátečníky a poloprofesionální střelce se značkami Beretta, Heckler&Koch, Ruger, Umarex či Walther za nízké ce

Elektrické airsoftové pistole, neboli AEG (Airsoft Electric Gun) patří mezi jedny ze základních zbraní, které jsou využívány v prakticky každé hře alespoň jako záložní zbraně. Jedná se o nejčastěji prodávané pistole, neboť kromě dobíjení baterií není třeba pro funkci zbraně dokupovat žádné náhradní bombičky, stejně jako není třeba po každém výstřelu zbraň natahovat. V naší nabídce máme produkty pro začátečníky či poloprofesionální střelce se značkami jako Beretta, Heckler&Koch, Ruger, Umarex či Walther.

Náš TIP: Elektrické pistole v naší nabídce jsou zpravidla napájeny AA či AAA tužkovými bateriemi, které budou pro funkčnost Vaší zbraně vždy potřeba. Čím kvalitnější baterie pořídíte, tím déle vydrží Vaše zbraň střílet s maximální účinností. Vzhledem k tomu, že se airsoftové zbraně využívají převážně k týmovým hrám, kdy po sobě jednotlivci střílí, je důležité myslet i na ochranné pomůcky, zejména brýle, aby nedošlo ke zbytečným ublížením na zdraví. Ochranné brýle můžete pořídit zde: Ochranné brýle.

Zobrazit:


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Nedostupné

Výprodej! Elektrická airsoftová pistole Beretta M92 FS AEG je replikou pistole Beretta M92 FS z tvrzené ...

799 Kč

Nedostupné

Elektrická airsoftová pistole H&K P30 je výbornou replikou z tvrzeného plastu ABS. Elektrická energie ...

950 Kč

Nedostupné

Elektrická airsoftová pistole Walther P99 DAO je velmi kvalitně zpracovanou zbraní firmy Walther. U této ...

950 Kč


Nedostupné

Elektrická airsoftová pistole Walther P99 DAO XtraKit je velmi kvalitně zpracovanou zbraní firmy Walther. ...

1030 Kč


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.