Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "34.225.194.144" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Další spreje | KUPLEVNE.com
777 336 481

Další spreje

Akustické spreje pro osobní obranu, barvící spreje pro označení útočníka či spreje s umělými slzami od výrobce TW1000 za nízké ceny.

V této kategorii nabízíme jednak obranné akustické spreje a obranné označující spreje, ale také spreje s umělými slzami, které slouží jako rychlá pomoc při případném zásahu obrannou látkou. Akustické spreje jsou založené na principu tvorby vysokofrekvenčního zvuku směrem k útočníkovi, který je jednak bez přikrytí uší prakticky nesnesitelný, ale také pomůže upozornit na nebezpečí kolemjdoucí osoby. Označující spreje využívají barvícího gelu k označení útočníka, což může následně pomoci při jeho identifikaci. V této kategorii naleznete produkty od kvalitního výrobce TW1000.

Náš TIP: Při výběru obranného spreje se zaměřte zejména na Vámi požadovaný účel, což znamená, zda potřebujete obranný prostředek spíše jen pro pocit bezpečí anebo se pohybujete pravidelně na nebezpečných místech, kde je potřeba se zajistit. Při výběru si také dejte pozor na to, kam s sebou chcete daný sprej nosit, neboť mnohé země EU mají všechny kromě akustických zakázány. Pokud máte zájem si pořídit obranný sprej na chatu či do domu, je vhodné si pořídit i sprej s umělými slzami, kdyby náhodou došlo k zásahu přímo Vás.

Zobrazit:

Výrobce:


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Nedostupné

Výprodej! Obranný sprej akustický TW1000 Alarm 15ml je sprejem, který jako formu obrany využívá 110dB z ...

164 Kč 200 Kč

Nedostupné

Obranný sprej barvící TIW Criminal Identifier 40ml s klipem využívá barvícího gelu pro označení útočníka ...

200 Kč

Nedostupné

Sprej EHS umělé slzy 200ml je první pomocí po zásahu obranným sprejem. Tento výrobek vytváří umělé slzy, ...

580 Kč


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.