Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "34.225.194.144" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Slzné spreje | KUPLEVNE.com
777 336 481

Slzné spreje

Slzné spreje pro osobní obranu v provedení spreje nebo pistole s principem mlhy (FOG) od výrobce TW1000 za nízké ceny.

Slzné spreje jsou prostředky osobní obrany, které slouží ke zvýšení účinnosti sebeobrany proti útočníkovi na vzdálenosti zhruba od 1 do 5 metrů. Tyto spreje jsou málo rozšířené spreje, které jsou ovšem také dostatečně účinné a působí na oční sliznici, takže útoční slzí, a tím pádem není nadále schopen pokračovat v útoku. V této kategorii naleznete produkty od kvalitního výrobce TW1000.

Náš TIP: Při výběru obranného spreje se zaměřte zejména na Vámi požadovaný účel, což znamená, zda potřebujete obranný prostředek spíše jen pro pocit bezpečí anebo se pohybujete pravidelně na nebezpečných místech, kde je potřeba se zajistit. Při výběru si také dejte pozor na to, kam s sebou chcete daný sprej nosit, neboť mnohé země EU mají všechny kromě akustických zakázány.

Zobrazit:

Výrobce:


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Nedostupné

Obranný sprej slzný Anti-Attack 77000 CS FOG 40ml je sprejem s charakterem mlhy, tedy při stlačení vystří ...

70 Kč

Nedostupné

Obranný sprej slzný TW1000 CS Fog pistole Diplomat 20ml je sprejem ve tvaru pistole s charakterem mlhy, t ...

530 Kč


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.