Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "3.234.214.113" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Pepřové spreje | KUPLEVNE.com
777 336 481

Pepřové spreje

Pepřové spreje pro osobní obranu různých velikostí, v provedení mlha (FOG), tekutá střela (JET) či pěna (FOAM) i s LED diodou od výrobce TW1000 za nízké ce

Pepřové spreje neboli pepřáky jsou prostředky osobní obrany, které slouží ke zvýšení účinnosti sebeobrany proti útočníkovi na vzdálenosti zhruba od 1 do 5 metrů. Jedná se o nejčastěji používané spreje, které jsou jednak účinné i proti zvířatům, ale také nezanechávají trvalé následky. Pepřové spreje lze rozdělit podle principu aplikace (expanze účinné látky) na spreje s mlhou (FOG), kdy ze spreje vyletí mlha, spreje s tekutou střelou (JET), kdy ze spreje vyletí tlustý pramen, a spreje s pěnou (FOAM). Velmi dobré jsou pro obranu také spreje, které oproti pouhému pepřovému obsahu, jsou vybaveny také LED diodou, která navíc útočníka oslňuje.

Spreje využívající princip mlhy jsou nejuniverzálněji používané, neboť obránce nemusí přesně mířit, ale při použití tohoto spreje je třeba si dát pozor na vítr, neboť mlha může lehce změnit směr. Spreje využívající princip tekuté střely jsou výrazně účinnější, nepodléhají tolik větru, ale je třeba s nimi vždy přesně mířit. Spreje s principem pěny v sobě kombinují výhody obou předchozích, ale také jsou výrazně dražší, a proto se tolik nevyrábí. V naší nabídce naleznete kvalitní spreje od německého výrobce TW1000.

Náš TIP: Při výběru obranného spreje se zaměřte zejména na Vámi požadovaný účel, což znamená, zda potřebujete obranný prostředek spíše jen pro pocit bezpečí anebo se pohybujete pravidelně na nebezpečných místech, kde je potřeba se zajistit. Podle toho lze také vybrat potřebný sprej, kdy zejména pepřové spreje nabízí velkou variaci objemů. Při výběru si také dejte pozor na to, kam s sebou chcete daný sprej nosit, neboť mnohé země EU mají všechny kromě akustických zakázány.

Zobrazit:

Výrobce:


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

3

2

1


Nedostupné

Obranný sprej pepřový TW1000 OC Jet Super Garant 30ml LED je sprejem s charakterem tekuté střely, tedy př ...

560 Kč

Nedostupné

Obranný sprej pepřový TW1000 OC Fog Standard 63ml Foam je sprejem s charakterem mlhy, díky hlavici FOAM s ...

330 Kč

Nedostupné

Obranný sprej pepřový TW1000 OC Jet Gigant 150ml je sprejem s charakterem tekuté střely, tedy při stlačen ...

750 Kč


Nedostupné

Obranný sprej pepřový TW1000 OC Jet Super 75ml LED je sprejem s charakterem tekuté střely, tedy při stlač ...

570 Kč

Nedostupné

Obranný sprej pepřový TW1000 OC Jet Super Gigant Professional 400ml je sprejem s charakterem tekuté střel ...

1200 Kč


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

3

2

1


Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.