Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "34.225.194.144" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Taktická pouzdra | KUPLEVNE.com
777 336 481

Taktická pouzdra

Taktická pouzdra pro pistole umožňující speciální uložení zbraně a efektivní tasení od českého výrobce Dasta a německého Umarex za nízké ceny.

Taktická pouzdra jsou profesionální pouzdra pro uložení zbraně, která jsou využívána vojáky a speciálními jednotkami, neboť umožňují velmi efektivní uložení zbraně, která je vždy velmi dobře nachystaná pro rychlé tasení. Oproti běžným pouzdrům jsou tato pouzdra vždy osazena pryžovou vložkou pro konkrétní typ zbraně. Taktická pouzdra jsou oproti služebním navíc vybavena i taktickým úchytem. Nejedná se o běžná pouzdra, takže je nabízíme vždy na základě dotazu konkrétního zákazníka. V této kategorii nabízíme pouzdra od českého výrobce Dasta a německého výrobce Umarex.

Náš TIP: Vzhledem k tomu, že většina populace jsou praváci, tak automaticky při objednání pouzdra odesíláme verzi pro praváky. Pokud máte tedy naopak zájem o pouzdro pro leváky, stačí napsat do poznámky u objednávky, že máte zájem právě o něj a my Vám jej pošleme. V případě, že svou zbraň chcete nosit s sebou, zejména jedná-li se o plynovou pistoli pro obranu, mějte také na paměti, že podle zákona nesmí být na veřejnosti viditelná. Při výběru pouzdra také vždy myslete na velikost Vaší zbraně.

Zobrazit:

Výrobce:


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Nedostupné

Taktické pouzdro na nohu UMAREX je určeno pro velké zbraně jako P99, USP, GLOCK, Beretta 92 a je vybaveno ...

550 Kč

Nedostupné

Pouzdro s pryžovou vložkou PROFI TACTICAL 258-2/TZ je profi taktické pouzdro bez krycí chlopně. Po jednod ...

750 Kč


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.