Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "100.26.176.182" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Odstřelovací pušky | KUPLEVNE.com
777 336 481

Odstřelovací pušky

Odstřelovací pušky

Airsoftové odstřelovací pušky manuální na pružinu pro začátečníky či poloprofesionální střelce se značkami jako Heckler&Koch za nízké ceny.

Odstřelovací pušky patří mezi základní zbraně pro boj na dálku nebo krytí týmu. Odstřelovací pušky jsou vyráběny jako manuální na pružinu, což neumožňuje rychlou střelbu, ale za to jsou velmi razantní, a s využitím těžkých kuliček dostřelí i na větší vzdálenosti. V naší nabídce máme produkty pro začátečníky či poloprofesionální střelce se značkami jako Heckler&Koch.

Náš TIP: Vzhledem k tomu, že se airsoftové zbraně využívají převážně k týmovým hrám, kdy po sobě jednotlivci střílí, je důležité myslet i na ochranné pomůcky, zejména brýle, aby nedošlo ke zbytečným ublížením na zdraví. Ochranné brýle můžete pořídit zde: Ochranné brýle.

Zobrazit:

Výrobce:


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Nedostupné

Manuální airsoftový sniper Heckler & Koch G36 Sniper je replikou samopalu H&K G36, který využívaj ...

1350 Kč


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.