Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "100.26.176.182" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Diabolky cal. 6,35mm | KUPLEVNE.com
777 336 481

Diabolky cal. 6,35mm

Kvalitní diabolky pro vzduchovky kalibru 6,35mm na terčovou střelbu i lov od výrobců JSB a Gamo za nízké ceny.

Diabolky kalibru 6,35mm jsou většinou olověné střelivo určené pro vzduchovky vysoké ráže. Diabolky mohou mít různý tvar hlavičky, kdy každý je vhodný pro jiné účely. Diabolky s plochou hlavičkou jsou vhodné zejména pro terčovou střelbu, neboť zanechávají přesné kolečko v terči, ovšem kvůli plochému tvaru rychle ztrácí energii. Diabolky s kulatou hlavičkou jsou univerzálně použitelné a díky tvaru hlavičky ztrácejí méně energie. Diabolky se špičatou hlavičkou díky svému tvaru ztrácí nejméně energie při letu a pronikají nejhlouběji do cíle.

V této kategorii nabízíme diabolky od českého výrobce JSB, který je současně uznáván jako nejkvalitnější výrobce diabolek na světě. V nabídce máme také diabolky od španělského výrobce Gamo, který nabízí kvalitní diabolky za nižší ceny

Náš TIP: Při výběru střeliva se zaměřte zejména na Vámi požadovaný účel, což znamená, zda potřebujete střelivo pro přesnou terčovou střelbu, lovení škůdců či zejména pro zábavu. Každé diabolky se hodí pro jiný účel a vždy v jejich konkrétním popisku najdete další informace.

Zobrazit:

Výrobce:


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Nedostupné

Podrobnosti: - první střelivo od společnosti JSB vyráběné v kalibru .25 neboli 6,35 mm - vyrobeno preciz ...

120 Kč

Nedostupné

Podrobnosti: - maximální ranivý účinek, doporučeno pro lov - hmotnosti 1,24g - balení 200ks - cal. 6,35m ...

105 Kč


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.