Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "34.225.194.144" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Ochrana sluchu | KUPLEVNE.com
777 336 481

Ochrana sluchu

Ochranné sluchátka k zajištění bezpečné střelby bez negativních efektů na Váš sluch od kvalitního výrobce 3M za nízké ceny.

Ochranné sluchátka patří mezi základní příslušenství pro všechny střelce. Ať už střílíte se zbraní vyšší kategorie než kategorie D anebo i jen plynovkou, flobertkou či výkonnou vzduchovkou, je třeba myslet na to, že všechny vydávají při střelbě v různé míře hluk. Hlučnost vyšší než 85 dB je již považována za zdraví škodlivou a je tedy vhodné se při střelbě chránit. U zbraní, které využívají náboje se střelným prachem, se vždy hladina hluku pohybuje nad 80 dB. Průměrná hlučnost flobertek s energií 7,5 J se při střelbě se pohybuje již kolem 95 dB.

V této kategorii naleznete kvalitní sluchátka od výrobce 3M.

Všechna sluchátka v naší nabídce je samozřejmě možné využít i pro jiné účely než ke střelbě. Doplňkové použití doporučené výrobcem naleznete vždy u jednotlivých sluchátek.

Náš TIP: Pokud máte v plánu koupit fobertku, rozhodně zvažte pořízení ochranných sluchátek. I jen krátká střelba v prostřední, které hluk neodráží, poměrně zásadně působí na Váš sluch. Pořízení sluchátek je o to důležitější, pokud máte v plánu střílet v uzavřeném prostoru, kde se hladina hluku zvyšuje na základě odraženého hluku. V případě plynových pistolí platí totéž, pokud je pořizujete pro rekreační a častější střelbu či vystřelování pyrotechniky. Podle zbraně a prostředí, kde budete střílet tak lze vybrat vhodná sluchátka dle hladiny hluku, kterou tlumí.

Zobrazit:

Výrobce:


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Nedostupné

Chrániče sluchu 3M Peltor X4 33,5 dB s náhlavní páskou řady X se vyznačují štíhlou a lehkou konstrukcí. J ...

830 Kč

Nedostupné

Chrániče sluchu 3M Peltor X5 37 dB s náhlavní páskou řady X se vyznačují štíhlou a lehkou konstrukcí. Jso ...

930 Kč

Nedostupné

Chrániče sluchu 3M Peltor X1 27 dB s náhlavní páskou řady X se vyznačují štíhlou a lehkou konstrukcí. Jso ...

480 Kč


Nedostupné

Chrániče sluchu 3M Peltor X2 31 dB s náhlavní páskou řady X se vyznačují štíhlou a lehkou konstrukcí. Jso ...

610 Kč

Nedostupné

Chrániče sluchu 3M Peltor X3 33 dB s náhlavní páskou řady X se vyznačují štíhlou a lehkou konstrukcí. Jso ...

690 Kč


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.