Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "3.234.214.113" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Airsoftové samopaly CO2 | KUPLEVNE.com
777 336 481

Airsoftové samopaly CO2

Airsoftové samopaly na CO2 bombičky pro začátečníky či poloprofesionální střelce se značkami Heckler&Koch za nízké ceny.

Airsoftové samopaly na CO2 patří mezi zcela základní zbraně, které jsou využívány v prakticky každé hře jako primární zbraně. Jedná se o druhé nejčastěji prodávané samopaly, neboť je jejich provoz dražší kvůli nutnosti využívat CO2 bombičky. Oproti elektrickým zbraním mají však řadu výhod, a to zejména v jejich energii, která je vyšší než u námi nabízených elektrických samopalů, ale také možnost velmi rychle vyměnit bombičku ve zbrani a pokračovat ve hře. V naší nabídce máme produkty pro začátečníky či poloprofesionální střelce se značkami jako Heckler&Koch.

Náš TIP: CO2 samopaly využívají bombiček se stlačeným plynem ke střelbě, a proto je třeba si je ke zbrani dokoupit, aby byla funkční. Také berte v potaz, že čím více je bombička prázdnější, tím menší je energie střely. Vzhledem k tomu, že se airsoftové zbraně využívají převážně k týmovým hrám, kdy po sobě jednotlivci střílí, je důležité myslet i na ochranné pomůcky, zejména brýle, aby nedošlo ke zbytečným ublížením na zdraví. Ochranné brýle můžete pořídit zde: Ochranné brýle.

Zobrazit:

Výrobce:


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Nedostupné

CO2 airsoftový samopal Heckler&Koch MP5 K CO2 s velmi velkou energií střely až 2,5 J ve zkrácené verz ...

3050 Kč


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.