Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "100.26.176.182" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Baterie | KUPLEVNE.com
777 336 481

Baterie

Baterie pro paralyzéry, svítilny, kolimátory, puškohledy, airsoftové pistole i pušky, AA a AAA tužkové i speciální baterie od výrobce Panasonic za nízké ce

Baterie patří mezi nepostradatelné příslušenství k některým paralyzérům, kolimátorům, puškohledům, svítilnám a airsoftovým zbraním. Svítilny a airsoftové pistole v naší nabídce jsou většinou napájeny AA či AAA tužkovými bateriemi, kdy v naší nabídce naleznete kvalitní baterie od výrobce Panasonic. Paralyzéry, které nevyužívají vlastní akumulátory, jsou poháněny zpravidla 9V bateriemi. Puškohledy a kolimátory s podsvícením využívají baterie buď tužkové anebo ploché baterie CR.

Náš TIP: Každá baterie má určitou životnost, která se měří počtem nabíjejících cyklů, takže může být nutné po nějakém čase pořídit baterii novou. Samozřejmě platí, že čím kvalitnější baterie pořídíte, tím déle vydrží Vaše zbraň střílet s maximální účinností. Před koupí baterie nejdříve zjistěte typ, který využívá Vaše zboží.

Zobrazit:

Výrobce:


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Nedostupné

Výprodej! Baterie Panasonic LR14 1,5V Alkaline 1ks z prémiové řady alkalických baterií. Baterie poskytu ...

37 Kč 39 Kč

Nedostupné

Baterie Panasonic AAA-P03i Ni-Mh 800mAh 1,2V 1ks řady Infinium jsou dobíjecí baterie se speciální technol ...

75 Kč

Nedostupné

Baterie Panasonic LR20 1,5V Alkaline 1ks z prémiové řady alkalických baterií. Baterie poskytuje spolehliv ...

55 Kč


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

1


Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.