Chyba SQL dotazu: SELECT count(ip) AS cip FROM Navstevnost WHERE ip = "100.26.176.182" AND datum >= DATE_SUB(NOW(),INTERVAL 1 HOUR) ; The SELECT would examine more than MAX_JOIN_SIZE rows; check your WHERE and use SET SQL_BIG_SELECTS=1 or SET MAX_JOIN_SIZE=# if the SELECT is okay Kolimátory | KUPLEVNE.com
777 336 481

Kolimátory

Kolimátory s montáží 11mm i 22mm pro pistole a pušky k rychlému taktickému zaměřování od výrobců Raven, Valiant či Walther za nízké ceny.

Kolimátory jsou taktické zaměřovače, které na rozdíl od klasických mířidel nebo puškohledů umožňují velmi rychlé zaměření pohybujícího se cíle. Kolimátory lze upevnit jak na pistole, tak i pušky, pokud jsou vybaveny 11mm nebo 22mm lištou, přičemž se zejména využívají na vzduchové pistole. Kolimátory fungují tak, že na své přední sklíčko zobrazují světelný bod označující směr míření. Tento bod je viditelný pouze pro střelce, takže při případném využití pro lov nebo skupinové hry na sebe střelec neupozorní.

V této kategorii nabízíme kolimátory v různých cenových relacích, kdy ty dražší lze využít i pro zbraně s vyšším zpětným rázem. Kolimátory v naší nabídce naleznete od kvalitních výrobců, jako jsou německý Walther, dále Valiant či Raven.

Náš TIP: Pokud chcete vybavit svou zbraň kolimátorem, nezapomeňte zkontrolovat, zda zbraň má montážní lištu, na kterou bude možné kolimátor upevnit, popřípadě o jakou lištu se jedná. V mnoha případech lze vybrat i kolimátor pro jiné lišty, neboť v kategorii montáže lze dokoupit montážní lištu pro Vámi vybraný kolimátor. Montáže můžete pořídit zde: Montáže.

Zobrazit:


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

2

1


Nedostupné

Kolimátor Walther Nano Point je malý a velice povedený kolimátor s červeným bodem se dvěmi intenzitami ja ...

3550 Kč


Řazeno: Sestupně Vzestupně podle: Doporučujeme Cena Název

2

1


Loading

© 2011-2019 www.kuplevne.com | E-shop systém vytvořil Jakub Voneš | Všechna práva vyhrazena.

Grafický návrh eshopu - Bronsilav Churý
Loading

Internetový obchod KUPLEVNĚ.com je na prodej

Naše stránky využívají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním našich stránek s tím souhlasíte. Další informace.